Люди Фото

Собачий Fashion: як франківські діти одягали чотирилапих (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 21 листопада, до Центру перетримки та відновлення тварин «Прихисти Друга», що у Старому Лисці, приїхали незвичні гості. Діти й дорослі з Івано-Франківська привезли собакам теплий одяг.

Благодійну акцію «Одягни друга» у швейному коворкінгу «Клаптик» оголосили ще на початку листопада, пише Репортер.

швейна майстерня "Клаптик"

Метою акції було пошити хвостатим якомога більше речей, потрібних на зиму: теплий одяг для стареньких чи хворих, підстилки-ковдри для інших вихованців. Усе це діти й дорослі робили власноруч.

швейна майстерня "Клаптик"

З ідеєю пошити щось для собак до нас прийшла волонтерка Анна Перфільєва, – розповідає засновниця «Клаптика» Наталя Філіппська. – Деталі обговорили з Наталією Сербин, яка опікується собаками й котами у Центрі перетримки. Ми з командою «Клаптика» хотіли залучити до пошиття якомога більше людей, небайдужих до бездомних тварин. Адже в нас може шити будь-хто і що завгодно. Судячи з результату, нам це вдалося.

швейна майстерня "Клаптик"

За словами Наталі, вони створили подію у соцмережі й запросили франківців на своєрідну швейну тусовку. Каже, охочі могли щось пошити прямо у «Клаптику», бо так веселіше й продуктивніше, або ж зробити це вдома, якщо є швейна машинка.

швейна майстерня "Клаптик"

Мірки з собак ми зняли попередньо і готові були ділитися викрійками, – говорить засновниця майстерні. – Працювали два тижня, а цієї суботи відвезли пошите хвостатим, приміряли та провели справжній собачий показ мод. Собакам усе відчутно сподобалось. Але найбільше раділи діти, бо вони дуже серйозно поставилися до справи та побачили її результат.

швейна майстерня "Клаптик"

Крім одягу й ковдр, учасники акції привезли багато різних симпатичних аксесуарів для фотосесій. Адже усі вихованці Центру перетримки чекають нових господарів, їм часто роблять фотосесії, тож мусять виглядати гарно.

А позують пухнасті із задоволенням.

швейна майстерня "Клаптик"

До слова, вихованців у Центрі перетримки багато, і волонтери просять небайдужих про допомогу. Наприклад, можна так само пошити їм щось потрібне, привезти їжі, погуляти з собакою околицями, а найкраще – обрати собі вірного друга і забрати додому.

швейна майстерня "Клаптик"

швейна майстерня "Клаптик"

швейна майстерня "Клаптик"

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.