Люди

Скільки людей можна взяти на яхту в Києві?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Як відомо, вартість оренди яхт в Києві залежить як від дати оренди, так і від пасажиромісткості. Місткість моделі завжди вказують в двох значеннях – максимальна і комфортна місткість пасажирів.

Пасажиромісткість

Хоча пасажиромісткість – слово в цілому зрозуміле, воно має свої особливості. Кожна з яхт розрахована на певну кількість гостей, які можуть розміститися на борту. При цьому є максимальна кількість людей, яке судно може взяти на борт – це максимально можлива місткість. А є кількість людей, яким буде зручно перебувати і пересуватися на яхті – це комфортна місткість. При виборі яхти орієнтуватися варто на другий показник, адже яка прогулянка може бути зручною, коли на палубі майже немає вільного місця.

яхти

Існують окремі параметри – наприклад, місткість на ніч. Це дуже важливий показник при плануванні тривалої прогулянки на яхтах по Дніпру. В середньому яхти можуть вільно розмістити від 2 до 30 гостей. Це стандартна кількість запрошених для проведення невеликих заходів. На такому судні можна організувати день народження, підготувати конференцію або корпоратив.

Можливості

Залежно від того, яка модель яхти обрана, можна організувати:

  • приємну прогулянку вздовж Дніпра з музичним супроводом;
  • розробку індивідуального маршруту Kievflot;
  • висадку на острів і організацію пікніка на острові;
  • професійну фотозйомку;
  • тематичне оформлення судна;
  • оренду водного скутера;
  • випускний вечір/день народження;
  • запуск феєрверка або салюту;
  • фуршетний або банкетний стіл;
  • міні-конференцію або семінар.

Так, додаткові послуги впливають на вартість подорожі. Але набагато зручніше замовити транспорт і організацію свята (прогулянки) у одного орендодавця, а іноді навіть дешевше. Не обов’язково замовляти найбільшу яхту – навіть середні моделі мають кілька місць для відпочинку. При цьому будь-який із запрошених гостей зможе вибрати вподобане місце. Це може бути місце біля фуршетного столу, відпочинок на нижньому або верхньому рівні (більшість моделей двопалубні). Іноді на судах вже встановлено обладнання, що використовується для відпочинку на острові (наприклад, мангал і столи з лавками).

Судно вибирають не тільки на підставі кількості запрошених. Має велике значення сам захід. Хтось вважає за краще швидкість, а хтось – розмірене погойдування судна на хвилях. Яхти розділяють усього на 2 типу: вітрильні і моторні. Наприклад, для романтичної прогулянки більше підійде вітрильне судно, а для яскравої вечірки – моторна яхта.

Яхти на прокат в Києві на сторінці https://kievflot.com/catalog/arenda-yakht/ можна детально розглянути на фотографіях, а також дізнатися про їхні технічні характеристики.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.