Відео Люди Фото

Скандал на вулиці Підгірянки: забудовник каже, що має всі документи, а мешканці переконані, що той бреше (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 17 вересня, приватне підприємство “Санліт-Захід” знову розпочало встановлення огорожі для будівництва багатоповерхівки у дворі, що оточений старими будинками.

IMG_0222

Мешканці будинку №25А на вулиці Підгірянки та сусідніх будинків обурені встановленням огорожі, кажуть, що це незаконно, оскільки ще немає рішення суду та згоди всіх сусідів на початок будівництва.

До теми. Забудовник судиться з мешканцями Підгірянки-Відкритої. Вимагає морального відшкодування, а ще знести гаражі та статую Богородиці (ФОТО)

Люди проти того, аби на місці їх гаражів на Відкритій звели багатоповерхівку. Навколо місця майбутньої будови зараз стоять приватні будинки. Тутешні мешканці ще у квітні влаштували живий щит, аби перешкодити зведенню паркана, викликали міліцію та скандалили із забудовником. Погрожували спалити спецтехніку – тільки щоб їхні гаражі не знесли. А ці будівлі, наголосили, стоять тут вже понад 50 років.

До теми. “Забивайте кіл у мене, а паркан ставити не дозволю”, – мешканці вулиць Підгірянки-Відкритої проти забудовника (ФОТО, ВІДЕО)

 

Також приїхав представник забудовника та адвокат, який захищає мешканців у суді.

IMG_0219 IMG_0218 IMG_0217 IMG_0216 IMG_0215 IMG_0214

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.