Люди

Що таке віртуальний сервер і в чому його переваги?

Google+PinterestLinkedInTumblr

У сучасному світі досить легко почути фразу – віртуальний сервер. Але навіть з сьогоднішньою простотою у доступі до інформації, далеко не кожен розуміє, що таке сервер. Віртуальний сервер VPS або VDS – це поле для розміщення сайтів з попередньо встановленим об’ємом SSD-дисків й ОЗУ. Такий тип віртуального серверу може використовувати тільки один користувач, він не використовується іншими на сервері. Така перевага надає можливість швидко й просто працювати сайту. Якщо простими словами пояснювати сутність віртуального серверу – то це свого роду дім для сайту та його всієї інформації. На сайті https://cityhost.ua/vds/ можна знайти вигідні тарифи на використання серверів. Кожен провайдер встановлює свої вимоги та умови щодо користування сервером, а також вартість таких послуг. На такому сервері можна також розмістити операційну систему та інше програмне забезпечення, котре буде використовуватись виключно одним користувачем. Така перевага забезпечує вищий рівень безпечності інформації. Ще однією перевагою віртуально виділеного хостингу – є значно нижчі ціни на тарифи, порівняно з виділеним хостингом. На сайті https://cityhost.ua/ можна ознайомитись з прайс-листом.

Які переваги віртуального серверу?

Віртуальний сервер – це оптимальне рішення для масштабних сайтів, котрим не вистачає місця на віртуальному сервері. Основною перевагою віртуального серверу є те, що на нього можна встановити будь-яке специфічне програмне забезпечення.

На віртуальний сервер можна встановити такі ОС:

  1. Ubuntu.
  2. CentOS.
  3. Fedora.
  4. Debian.
  5. Elastix.

Також на віртуальний сервер можна встановити будь-які програми.

Компанія, котра надає якісні послуги з оренди віртуального серверу, в базовий пакет тарифу має закласти наявність повного root доступу, швидкість порту в 100 Мб/с, необмежений трафік, необмежену кількість почтових скриньок, необмежену кількість доменів та інтерфейс для управління DNS нотатками.

Віртуальний сервер – це оптимізація роботи будь-якого масштабного сайту. Розміщувати такий проект на декількох хостингах зовсім недоцільно й небезпечно.  А ось застосування саме віртуального серверу має низку вагомих переваг. Також можна обрати панель управління з декількох можливих варіантів, виключно на основі особистих вподобань. Обирати компанію для оренди серверу необхідно також на основі коментарів клієнтів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.