Люди

Що робити коли зламався дверний замок?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Від того на скільки надійним буде замок на вхідних дверях залежить рівень захисту вашої оселі від несанкціонованого доступу. Але на жаль немає нічого вічного. І рано чи пізно будь-який навіть найякісніший замок ламається. Що ж робити в такій ситуації. Новий замок обійдеться вам значно дорожче ніж заміна його окремої деталі, тому не поспішайте його викидати. Ваші двері врятує заміна серцевини замка. Вам потрібно буде купити серцевину замка та звернутися за допомогою до фахівця який здійснить його заміну. Коштувати така послуга буде зовсім не дорого і після цього дверний замок зможе прослужити ще багато років.

Що таке серцевини замка і як працює даний механізм?

Серцевина замка являє собою механізм який має циліндричну форму. Вона виконує функцію відкриття та закриття дверей. Коли ключ входить у серцевину, спрацьовує відповідний механізм який має свою комбінацію. Таким чином відбувається поворот механізму в замку і двері відкриваються.

Різні замки оснащені механізмами різної складності. Іноді серцевина замка має додатковий захист у вигляді різноманітних накладок та фальшивих вирізів. Ступінь секретності серцевини замка залежить від якості матеріалів з яких вона виготовлена.

Як вибрати серцевину замка?

При виборі серцевини потрібно розуміти що основна функція замка – захист від злому. Чим вищу градацію секретності буде мати серцевина, тим кращий ступінь захисту буде мати ваш замок. Серцевини замків бувають трьох градацій секретності:

  • Низька градація секретності. Механізм такої серцевини виготовляють з матеріалів низької стійкості, а ключ буде мати простий профіль.
  • Середня градація секретності. Даний механізм не завжди має високу якість виготовлення, але його складно зламати.
  • Висока градація секретності. Серцевина такого замка має дуже велику кількість різних комбінацій. Їх виготовляють з матеріалів високої якості. Даний механізм має найвищий ступінь збірки серед усіх вищеперерахованих.

Вибираючи нову серцевину замка потрібно врахувати деякі важливі моменти. Нова серцевина обов’язково повинна відповідати замку за розміром. Дуже бажано щоб вона також відповідала за кольором. Не менш важливо визначитися з роботою циліндрів для замка. Варто звернути увагу й на ціну майбутньої серцевини. Не купляйте надто дешевий виріб, адже його буде дуже легко зламати.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.