Люди

Що можуть мультиварки в 2021 році: порівняння кращих моделей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Поява мультиварки істотно спростила процес готування для господинь, а з виходом кожної нової моделі у пристроїв з’являються ще більш ефективні і зручні функції, що розширюють можливості побутової техніки. І що ж чекає нас у 2021 році?

Moulinex CE500E32

Вам потрібно просто додати інгредієнти в чашу і ввімкнути мультиварку. Меню моделі пропонує 22 програми автоматичного приготування в різних режимах. Всі встановлені налаштування техніки відображаються на невеликому дисплеї, а місткості пристрою буде достатньо для готування на сім’ю з 5 осіб. Готування під тиском дозволяє зберегти максимум корисних речовин, завдяки чому, пристрій підходить для приготування ПП рецептів і страв для дитячого харчування.

Стійке антипригарне покриття керамічної чаші дозволяє готувати без додавання олії. Відсутність контактів з парою запобігає появі опіків. Для точного контролю за температурою використовується система численних сенсорів. Для готування на парі, в комплекті передбачена спеціальна корзина. Також разом з мультиваркою ви знайдете лопатку і мірний стакан.

Philips Viva HD3136 / 03

Система 3D-нагріву забезпечує швидкий і рівномірний прогрів чаші, об’ємом на 4 літри. Товщина її стін становить 2 міліметри. В арсеналі є 15 програм для приготування різноманітних перших та основних страв. Окрім автоматичного і стандартно ПЗ є можливість встановити параметри приготування страви самостійно. Зручна функція розігріву дозволяє відмовитися від мікрохвильовок. Цю програму можна використовувати для підтримки температури щойно приготовленої страви. Зручний таймер відстрочки – ідеальна опція для зайнятих людей. Ви можете покласти інгредієнти в чашу, задати час готування і відправитися у справах, щоб повернутися до ще гарячої вечері.

Redmond RMC-PM380

Redmond RMC-PM380 – це мультиварка-скороварка в якій передбачено 14 автоматичних програм, з яких 5 потрібні для роботи в режимі скороварки. Практично повна відсутність кисню в чаші дозволяє готувати в два рази швидше, завдяки чому зберігається оригінальний смак продуктів і їх корисні властивості. У цій моделі є функція розігріву і відкладеного старту. Потужність пристрою становить 1000 Вт, а обсяг чаши – 6 л. Також є функція 3D нагріву, можливість готувати в режимах крупа, тушкування, випічка, приготування на парі, фритюр, плов, смаження, йогурт, тісто. Стильний дизайн і інтуїтивно зрозуміле електронне управління роблять пристрій зручним і привабливим. Оптимальне число режимів дозволяє готувати у великій різноманітності і різними методами не використовуючи олії і зберігаючи всі корисні вітаміни та мікроелементи у продуктах.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.