Люди Фото

Ще одна вистава у підвалі, нові актори і стиль. Франківський театр розпочинає 79-ий сезон

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У жовтні в Івано-Франківському обласному музично-драматичному театрі стартує 79-ий театральний сезон. На франківців чекають неабиякі зміни. В першу чергу на сцені театру з’являться нові обличчя. Зокрема франківську трупу доповнять 13 акторів.

” Нам не можна почивати на лаврах. Так, ми один з кращих театрів країни, але не можна припиняти роботу, – каже директор театру Ростислав Держипільський. – Потрібно постійно втілювати щось нове”.

Окрім авторського складу оновився і керівний та художні підрозділи. Так, у театрі тепер працюватиме художник-сценограф Олеся Головач з Києва.

”Чому обрала Франківськ? Ваш театр має своє обличчя і характер. Це величезний плюс. Це дуже цінно”, – каже художниця.

Також практично повністю оновився склад оркестру. Новим головним диригентом став Богдан Ткачук.

”Мене глядач знає як музиканта-ударника. Тепер у мене нові завдання. Очолити оркестр і щоб цей оркестр став музикантами-солістами. Щоб це не просто був збір музикантів, а щоб ми могли творити мистецтво.”, – каже музикант.

Обрали для театру й нового заступника директора. Ним став Андрій Катрич.

Не обійдеться новий сезон без нових постановок. Наразі в роботі вистави за п’єсами Іва Жаміака ”Людина, яка платить”. Її поставить Орест Пастух. Ремарка на сцені театру поставить Гнатковський. Директор театру працює над постановкою п’єси Винниченка ”Закон”. Також працюють над постановкою Шекспіра ”Ромео і Джульєтта”.

Є й не дуже приємні новини у театралів. З трупою балету контракти не поновили.

”Нині актори мають вміти все. Це практика багатьох театрів, – каже Держипільський. – У нас відбулися зміни у штатному розписі. Тому ми набрали 13 нових акторів”.

Цілий рік у театрі працювали над оновленнями стилю бренду. Для цього обрали проект у червоному та фіолетовому кольорах львівської дизайнерки Ольги Марусини.

Сезон відкриють постановкою Пастуха ”За двома зайцями” 1 жовтня.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.