Люди

Сержант Василь Оганесян після кількох поранень служить у ТЦК

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сержант Василь Оганесян віднедавна служить на посаді командира відділення роти охорони в одному з ТЦК Івано-Франківської області.

Після участі у Революції гідності він у 18 років приєднався до медичного батальйону «Госпітальєри», а згодом відслужив 3 роки у гірсько-штурмовій бригаді. Демобілізувався, але повномасштабна війна спонукала повернутися до війська.
Сержант Василь Оганесян після кількох поранень служить у ТЦК

Воював на Київщині, Харківщині та Донеччині, де отримав кілька поранень. Після реабілітації та лікування був переведений на службу за місцем проживання.

Читайте: У Косові «План Б» одягає військових у модні принти

У 2022 році всі були максимально мотивовані дати відсіч ворогу. А зараз не хочуть служити, ховаються і не виходять з дому, – каже Василь Оганесян. – Це якісь два паралельні світи. Як після цього дивитися в очі своїм дітям, дружинам і матерям?

Це одна з сотень історій військовослужбовців ТЦК. Не «хабарники», не «ухилянти» і не «родичі генералів». Справжні герої, які отримали поранення, мають бойовий досвід і з об’єктивних причин не можуть продовжити подальшу службу на передовій. Проте продовжують служити Україні.

Читайте: З полонини у степи. Історія вівчаря та військового Івана Максим’юка

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.