Люди

Розвідник з коломийської десятки Віктор Шатрук отримав «Золотий хрест» від Залужного

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За проявлені мужність та визначні заслуги на полі бою Віктор Шатрук з Прикарпаття відзначений нагрудним знаком «Золотий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

У свої 27 Шатрук проявив себе ефективним командиром, завдавши значних втрат ворогу. А також самовідданим бійцем, який ризикуючи собою, допомагав під залпами пораненим побратимами, повідомляють в ІФ ОВА.

Шатрук

Нині командир відділення розвідувального взводу 10 ОГШБ «Едельвейс» проходить реабілітацію. Попереду ще тривале відновлення, але хлопець сильний духом. Щоправда, й дуже скромний, про свої заслуги на фронті говорить не дуже охоче.

Як і два інших наших захисники, які розділяють з ним одну лікарняну палату.

Обидва інші хлопці – місцеві, на війні травмували кінцівки. І наразі проходять курс реабілітації.

Зі слів медиків, усім необхідним для ефективної терапії наші захисники забезпечені. Зі свого боку робимо все, щоби наші лікарні, при яких діють центри та відділення реабілітації, ремонтувались й збільшували кількість ліжко-місць, а також мали нове сучасне обладнання. Адже в таких послугах зараз величезна потреба, – кажуть в ОВА

Маємо робити все для того, щоби хлопці та дівчата, які боронили країну ціною власного здоров‘я, мали можливість повернути собі здатність рухатись.

Читайте: На Долинщині рятувальники шукали паліїв трави дронами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.