Люди

Роман Андруховича, який він писав 27 років, потрапить у продаж наприкінці грудня

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Придбати параісторичний роман «Коханці Юстиції» можна буде з 29 грудня.
 
Видасть книжку чернівецьке видавництво «Meridian Czernowitz».  «Коханці Юстиції» вийдуть друком року вже цього місяця. 28 грудня у Чернівцях відбудеться автограф-сесія письменника. А вже з наступного дня – 29 грудня, новинку можна буде знайти на полицях книгарень України.

«Коханці Юстиції» – це параісторичний роман, у якому окремі життєписи з притаманною автору композиційно-стилістичною майстерністю об’єднуються в художню цілість і аж волають про восьми-з-половиною-серійну кінематографічну реалізацію.За словами Юрія Андруховича, «Коханців Юстиції» він почав писати 27 років тому, навіть не знаючи про те, що це буде роман і що він саме так називатиметься.

«І щоб він мені врешті написався, – додає автор, – я мусив кілька разів ставати іншою людиною. Я не вигадував цих історій: вони самі мене знаходили, а я лише доповнював їх вірогідними деталями. Хотілося створити густо-насичений і в той же час абсолютно захопливий текст, від якого читачеві дуже нелегко відірватися. Судячи з реакцій перших читачів, це значною мірою вдалося».
У романі ви знайдете – родинно-побутові і політичні вбивства, зґвалтування і грабунки, розбещення малолітніх і загадкове відокремлення голови, ідейні зради і зради заради ідеї, закладені різним дияволам душі й не завжди справедливі, але часто жахливі покарання, повідомляє видавництво. Чого ще треба, щоб читач відчув себе благим і з насолодою усвідомив свою моральну перевагу над нещасними коханцями примхливої Юстиції?
Ілюстрації до роману зробив художник і дизайнер Артем Колядинський. Літературний редактор – Олександр Бойченко.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.