Люди

Роль вітамінів для здоров’я людини

Google+PinterestLinkedInTumblr

Вітаміни – це необхідні для підтримки життя речовини. Вони майже не синтезуються в людському організмі, а надходять з їжею, і впливають на наше самопочуття. Кожному вітаміну відведена своя роль. Вони можуть зменшувати або посилювати ефект того чи іншого лікарського препарату. Одні вітамінні добавки можуть значно покращувати стан здоров’я, а інші – стати причиною алергії.

Кому потрібні вітаміни першочергово?

Слід зазначити, що вітаміни це лікарські засоби, які прописує лікар після клініко-лабораторних досліджень. Як надлишок, так і дефіцит вітамінів, може завдати непоправної шкоди організму. У сучасному світі людям складно дотримуватися правильного раціону, навіть строго дотримуючись правил ЗСЖ. І справа тут не в меню або розпорядку дня, основна проблема – це якість продуктів і вміст в них корисних речовин. Також значну роль грає поєднання тих чи інших продуктів, питний режим та регулярність харчування.

Дослідження показують, що понад 40% населення схильне до ризику виникнення стану вітамінного дефіциту.

Виділяють кілька таких груп:

  • діти і підлітки в період інтенсивного росту;
  • люди з підвищеною розумовою або фізичним навантаженням;
  • вегетаріанці;
  • літні люди;
  • люди зі шкідливими звичками;
  • вагітні жінки.

Отже важливо вводити вітаміни додатково за призначенням лікаря. А вже після цього, онлайн-аптека Klikis до ваших послуг.

На що звертати увагу

Вітаміни – це складні органічні сполуки. Кожен вітамін вносить свій незамінний внесок в життєдіяльність організму. Доведено, що саме брак деяких вітамінів і мікроелементів призводить до невиліковних хвороб або патологічних процесів.

При прийомі вітамінів дуже важливо пам’ятати про дозування і курсах, а також враховувати взаємодію деяких вітамінів один з одним.

Пам’ятайте, що дозування індивідуальні, вони залежать від активності людини – спортсмен потребує більшої підтримки вітамінами і мінералами, ніж людина, що не займається спортом. Необхідно також враховувати пору року, фізіологічні потреби і індивідуальні особливості людини. Наприклад, людині, яка перенесла застуду, вітамінів необхідно значно більше.

У будь-якому випадку, стежте за собою, прислухайтеся до організму і вчасно виявляйте йому вітамінну підтримку.

Якщо ваша дієта не зовсім збалансована, подумайте, як можна урізноманітнити її і включити в неї продукти, багаті вітамінами. Вітаміни в таблетках слід приймати, якщо у вас підвищені потреби в вітамінах або якщо ви активно займаєтеся спортом.

При виборі вітамінів в Klikis надавайте перевагу перевіреному виробнику.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.