Люди Фото

Родини загиблих правоохоронців та тяжкохворого бійця спецбатальйону “Івано-Франківськ” отримали допомогу із США

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Чотири міліцейські сім’ї отримали по одній тисячі доларів США від Владики Даниїла Зелінського, який приїхав з пасторським візитом на Україну, щоб підтримати родини бійців АТО.

PM734image006

Таку ж матеріальну допомогу від імені парафіян-українців із США отримали ще сім родин з Івано-Франківщини, родичі яких загинули або отримали тяжкі поранення в зоні проведення бойових дій у східному регіоні України.

PM970image004

Перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Олександр Левицький подякував сім’ям, які такою дорогою ціною заплатили за відстоювання незалежності та територіальної цілісності нашої країни.

PM45image005

В свою чергу Владика Даниїл Зелінський, до речі – уродженець Прикарпаття, розповів, що вже не вперше приїжджає на Україну з такою місією. Він емоційно поділився враженнями від того, як діаспора співпереживає події на сході України та збирає кошти для сімей загиблих та важкопоранених українських бійців.

PM439image007

Владика висловив щиру вдячність всім матерям, дружинам, сім’ям загиблих та поранених захисників, а також побажав усім миру та Божого благословення.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні