Люди

Робота в Катовіце для українців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Все частіше наші співвітчизники вибирають працевлаштування в Польщі. Це пов’язано з тим, що Польща територіально дуже близька до України, входить до Європейського союзу, а це значить, що зарплати тут теж європейські. Катовіце багата на асортимент різних вакансій з хорошою оплатою праці, яка залежить від навичок і ваших здібностей в цілому. Через різноплановий розвиток, останніми роками це місто дуже популярне серед українців, що виїжджають на підробіток в Польщу вперше.

Вакансії в Катовіце

У Катовіце, як і в інших містах Польщі, немає потрібної кількості кваліфікованих працівників. Велика частина місцевих їде в інші країни Європи на заробітки. Відповідно, для українців звільняється багато вакантних місць.

Катовіце – це місто, в яке все більше українців їде, через сприятливі умови праці, кількость хороших вакансій і високі зарплати. В умовах розвивитку економіки, працевлаштування в Катовіце можу бути хорошою кар’єрною сходинкою, для тих хто хоче жити і працювати там. У місті невисокі ціни на житло. Ринок праці знаходяться на підйомі. Багато відомих фірм, такі як Амазон, Гугл або Майкрософт мають філії у великих містах Польщі, пропонують різні вакансії для наших претендентів, з відповідною кваліфікацією.

работа в Польше

До найбільш затребуваних галузей працевлаштування відносять:

  • Промисловість. У важкій промисловості найбільш розвинене машинобудівання, хімічна, металургійна  галузь. Багато вакансій для шахтарів, інженерів, металургів, хіміків і так далі;
  • Будівництво. Будь-претендент може розраховувати тут на посаду, навіть не маючи кваліфікації. Завжди актуальні вакансії мулярів, зварювальників, арматурників і інші фахівці вузького профілю;
  • Стрімко розвивається інфраструктура міста, торгово-розважальних центрів, баз оптової торгівлі сприяють появі нових робочих місць для продавців, операторів, промоутерів, обслуговуючого персоналу для ресторанного та готельного бізнесу;
  • Особлива економічна зона (ОЕЗ) – пропонують багато вакансій для аналітиків, адміністраторів комп’ютерних систем, фахівців з бухгалтерії і нерухомості.

Робота в Катовіце для українців – це відмінний шанс підвищити рівень свого життя, поліпшити добробут, подорожувати. Безкоштовні вакансії на роботу в Польщі в Катовіце для українців. Офіційне і легальне працевлаштування в Польщі (Катовіце) за контрактом.

Джерело: https://europeservice.com.ua/

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.