Люди

Рейтингові списки абітурієнтів оприлюднять 6 серпня

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Міністерстві освіти і науки повідомили про перенесення строків вступної кампанії. Зокрема, на два дні буде перенесено строки прийому заяв від абітурієнтів, строки оприлюднення рейтингового списку вступників, а також строки виконання вступниками вимог до зарахування. Відповідний наказ МОН вже зареєстровано у Міністерстві юстиції, пише osvita.ua

зно

У відомстві інформують, що з метою проведення вступної кампанії на належному рівні наказом МОН було внесено зміни до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році.

Згідно зі змінами, прийом заяв у паперовій формі або електронній формі від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти буде закінчуватися о 18:00 годині 02 серпня.

До теми. Понад 20 тисяч абітурієнтів подали зявки на вступ до Прикарпатського університету.

Рейтинговий список вступників, які вступають до ВНЗ для здобуття ОКР молодшого спеціаліста та ступеня бакалавра (магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань), із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення оприлюднюється не пізніше 12.00 години 06 серпня.

Вступники повинні виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18.00 години 10 серпня.

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти за державним замовленням відбувається не пізніше 12.00 години 11 серпня.

Як відомо, 22 липня в УЦОЯО повідомили, що Український та регіональні центри оцінювання якості освіти не мають можливості вносити зміни до персональних даних учасників ЗНО, виготовляти дублікати сертифікатів та довідки з результатами.

У зв’язку із тимчасовим призупиненням виконання певних функцій Українським центром оцінювання якості освіти, Міністерством освіти і науки надано відповідні рекомендації абітурієнтам, у яких виникли проблеми при подачі заяв до ВНЗ.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні