Люди

П’ятеро ветеранів на протезах зібрали 6 млн грн для побратимів під час походу Карпатами

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

П’ятеро ветеранів на протезах із Києва, Житомира, Чернігова, Чернігівщини та Черкас зібрали 6 млн грн на потреби військових під час походу Чорногірським хребтом у Карпатах.

За цей час вони подолали понад 30 км та фінішували на Говерлі, розповів Суспільному один з учасників маршруту Олександр Швецов.

Окрім спорядження, ветерани несли по 10 кг піску. З кожним зібраним мільйоном — скидали по кілограму. Також їх супроводжували два провідники.

Коли ми вийшли на Говерлу, то у кожного було ще по 5 кг. На Говерлі ми все це скинули. У нас є відео, все було чесно, — каже Олександр Швецов.

За його словами, похід — це ідея самих ветеранів. Його основна мета — зібрати 10 млн грн на потреби бригад, у яких вони воювали. Також ветерани звернулися до фонду Сергія Притули, щоб з його допомогою закупити все необхідне на ту суму, яку назбирають.

Окрім цього, маршрутом Карпатами чоловіки хотіли мотивувати й інших бійців, які отримали поранення на війні.

Що відомо про акцію “Не втомилися боротися та допомагати побратимам!”

2 вересня 2023 року Сергій Притула у себе на сторінці анонсував похід Карпатами п’ятьох протезованих ветеранів. Учасники акції мали зібрати 10 млн грн для своїх побратимів з 30 окремої механізованої бригади, 95 окремої десантно-штурмової бригади, 1 окремої танкової Сіверської бригади, Луганського та Краматорського прикордонних загонів. У похід вирушили ветерани російсько-української війни Олександр Швецов, Євген Смага, Олексій Бурлаков, Денис Шеренговський та Анатолій Кірда.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.