Люди Світ Фото

П’ятеро песиків із франківського «Дому Сірка» шукають новий дім (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Репортер» продовжує спільний проект із волонтерами «Дому Сірка». Щотижня ми будемо публікувати фото з історіями про мешканців притулку, які найбільше потребують допомоги.

«Дім Сірка» – організація, що об’єднала волонтерів, які опікуються тваринами міста вже декілька років. Волонтери благодійної організації займаються годуванням, лікуванням, стерилізацією та пошуком господарів для безпритульних тварин.

Цього тижня п’ятеро песиків шукають новий притулок.

img_4239

1. Відгукніться! У дівчинки закінчилась перетримка – сьогодні вона опиниться на вулиці! Прихистіть маленьку хоча б на вихідні – поки волонтери шукають нову перетримку і господарів. Дівчинка чистенька і оброблена. В перший снігопад манюня просто примерзла до тротуару, холодну ніч їй дозволили перебути в офісному приміщені, а потім її взяли на перетримку. Дівчинка маленька, тендітна, дуже чемна. На вулиці в холод просто загине. Стерелізацію у відповідний вік волонтери оплатять повністю! Звертайтеся: 0958413683.


img_4240

2. Вівчароподібна дівчинка шукає дім. Вакцинована, стерилізована. Якщо хоче її прихистити: 0997124680.


img_4241

3. Хлопчик шукає дім! Він лагідний і добрий охоронець. Якщо шукаєте надійного друга, телефонуйте: 0997124680.


img_4242

4. Потрібен дім для Асі. Пройшло вже п’ять місяців, відколи дівчинка на перетримці. Люди мають багато собак, тож утримувати ще Асю для них складно. Поки ніхто не телефонував, аби забрати її. Не будьте байдужі: 099 944 38 10.


img_4243

5.Джеккі. Найсонячніша собака вольєрної перетримки шукає дім. Вона лагідна і чемна, подаруйте їй свою любов! Якщо хочете прихстити її, телефонуйте: 066 69 12 380

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.