Люди Світ

П’яні водії, перевірки на дорогах, автівки на іноземних номерах: керівник патрульної поліції покавував з франківцями (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 22 червня, в громадському ресторані «Урбан Спейс 100» відбулась зустріч керівника патрульної поліції Дмитра Міхальця з мешканцями міста.

Полісмен вирішив запрошувати франківців на каву, аби поспілкуватися в неформальному середовищі. Дмитро Міхалець не приховує, ідею запозичив у колеги з міста Ужгород. І сподівається, що така ініціатива дозволить налагодити кращу комунікацію між патрульними і містянами.

«Управління патрульної поліції знаходиться не в центрі міста, тому не всім зручно до нас зайти. Тому ми вирішили таким методом поспілкуватися з мешканцями, – каже Міхалець. – Знаю, що на початках це не буде масштабно проходити, але сподіваюсь, що з часом, за місяць, за два, люди будуть активно приходити».

Під час зустрічей патрульні розповідатимуть про свою роботу: чим займаються, як працюють, які злочини розкривають. А також спробують розвінчати міфи про патрульних. Окрім того, кожен франківець зможе прийти і поставити будь-яке запитання патрульним.

«Ми не ставимо жодних рамок по запитаннях. Табу – особисте життя. Я не відповідатиму на питання про мою сім’ю, – говорить Міхалець. – На решту питань, в межах своєї компетенції будемо відповідати».

На першу зустріч прийшли в більшості журналісти. Окрім представників преси були й громадські активісти. Представниця омбудсмена в Івано-Франківській області Лілія Зеленко розпочала розмову з питань про дотримання прав людини патрульними, а також про нетверезих водіїв на дорогах.

За словами Міхальнця, у вирішенні проблеми нетверезих водіїв, попри збільшення розмірів штрафів, поступ невеликий. Тому на думку патрульного потрібно працювати з самими водіями. Далі заговорили про нічні перегони і нарікання мешканців на перевірки на дорогах.

«Так, можливо це не дуже зручно, – каже про перевірки на дорогах патрульний. – Але це превентивні заходи. Ми працюємо на попередження. Звична перевірка триває 3 хв, в окремих випадках -5-7 хв».

Що робитиме патрульна поліція з автівками, які їздять по місту з іноземними номерами запитували у Міхальця. Наразі, каже патрульним, поліція вплинути на ситуацію не може. Очікують на рішення кабміну, а також сподіваються на якісну роботу митників. Полісмен розповів і про буденну роботу. За словами Міхальця, в місяць патрульні отримують понад 4 тисячі звернень.

«Мене найбільше вражає, що не зменшується кількість викликів на сімейні конфлікти, – каже Міхалець. – Найболючіше, що часто патрульних в такій ситуації викликають діти».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.