Люди

«Прикарпаттяобленерго» відзначає професійне свято – День енергетика

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
22 грудня прикарпатські енергетики відзначають своє професійне свято. У центральному офісі та у філіях компанії пройшли урочистості до Дня енергетика.

З нагоди свята найкращих працівників АТ відзначили галузевими, урядовими та місцевими нагородами, а також грамотами, дипломами та подяками компанії.

На урочистості у центральний офіс компанії завітали представники обласної та міської влади – перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка та міський голова Руслан Марцінків. Поважні гості привітали енергетиків з професійним святом, відзначивши їхній професіоналізм та кваліфікованість врученими подяками. Цього року «Особисту відзнаку Голови Правління» вручили одинадцятьом демобілізованим учасникам АТО. Голова профспілкової організації Ольга Тишко відзнаками нагородила активістів профспілкової організації, які з найбільшим ентузіазмом долучались до корпоративних івентів.

У 2018 рік АТ «Прикарпаттяобленерго» вступає під гаслом «Вітер змін – енергія твого майбутнього!».

«Рік, що минає, був зосереджений на внутрішніх справах в очікуванні майбутніх змін, – зазначив у своєму виступі голова правління АТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Бубен, підводячи підсумки минулого року. – Він не був для нас прогресивним, однак в переліку наших здобутків є завершені справи і  розпочаті нові проекти. А от наступний рік буде для нас роком випробувань та змін, які треба навчитись сприймати достойно і використовувати для себе з позитивом».

Аналогічні урочисті заходи також відбулись у філіях підприємства.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.