Люди

Прикарпаття опинилося на 23 місці за рівнем коштів на протидію ВІЛ/СНІД

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Інституті аналітики та адвокації провели аналіз виділених і витрачених коштів на програму протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу в 2017 році. Дослідження стосувалося місцевих бюджетів. У результаті сформували рейтинг. Івано-Франківська область знаходиться на 23 місці за рівнем затверджених коштів.

На 2017 рік для виконання програми протидії ВІЛ-інфекції прогнозували виділити 4,1 млн грн.  Та затвердили третину цих коштів – 1,2 млн грн, пише “Репортер”.

“Ми детально проаналізували напрямки лікування та профілактики опортуністичних захворювань. – говорить аналітик ІАА Олександр Ткаченко. – Івано-Франківська область на 19 місці за кількістю затверджених коштів на напрямок профілактичного характеру, та на сьомому – по затвердженим коштам на лікування”.

В  Івано-Франківську схвалили 107 тис грн. Результати дослідження демонструють, що за перше півріччя витратили третину коштів.

“За часткою використаних коштів місто знаходиться на 9 позиції, – розповідає Ткаченко. – Івано-Франківськ посідає 18 місце за витраченими фінансами на профілактику вірусу. На лікування супутніх до ВІЛ захворювань коштів не затверджували й не витрачали”.

На кінець 2017 року в Івано-Франківській області зареєстрували 1 015 ВІЛ-інфікованих осіб. Це один із найменших показників по Україні. Інформація щодо фактично витрачених коштів у регіоні відсутня. А регіональний центр за показниками витрачених коштів за всіма статтями витрат займає 9 місце у всеукраїнському рейтингу.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.