Люди

Прикарпатець Андрій Сташків став заступником міністра освіти і науки України

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Міністерстві освіти й науки повідомили про призначення двох заступників міністра. Андрій Сташків став заступником міністра з питань середньої освіти, Михайло Винницький — з питань вищої освіти. Про це повідомляє пресслужба МОН.

Саме за координації Андрія Сташківа впроваджувалася реформа Нової української школи: оновлення освітнього простору, навчання вчителів, формування мережі шкіл. Крім того, як експерт робочої групи МОН він брав участь у вдосконаленні формули освітньої субвенції, – повідомляють у МОН.

До цього призначення Андрій Сташків понад 5 років працював в Івано-Франківській області заступником директора Обласного департаменту освіти і науки.

Його досвід роботи з громадами та школами дозволить якісно та ефективно продовжити реформи в системі середньої освіти, – додають у МОН.

Михайло Винницький з 2014 до 2020 року був радником трьох міністрів освіти і науки України, відповідав за супровід упровадження в Україні визнаного в ЄС ступеня доктора філософії (на заміну радянського ступеня кандидата наук), брав участь в удосконаленні підзаконних актів, які стосувалися академічної мобільності, визнання в Україні іноземних дипломів, активізації студентського самоврядування. У 2019-2022 рр. Михайло очолював секретаріат Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Михайло понад 20 років викладає на кафедрі соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА), а також в Могилянській та Львівській бізнес-школах (УКУ).

Досвід, комунікативність і енергія Михайла однозначно підсилять управлінську команду МОН, – йдеться у повідомленні МОН.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.