Люди Світ

Прокуратура вважає, що Гавриляк незаконно збирає гроші за проїзд в центр Франківська (ДОКУМЕНТ)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківська місцева прокуратура встановила, що підприємець Микола Гавриляк, який є власником парковки в межах першої паркувальної зони, незаконно збирає гроші за проїзд автомобілів.

До прокуратури звернулися мешканці, обурені тим, що мають платити.

 “Без встановлення паркоматів та облаштування майданчиків здійснено перекриття  вулиць Мельничука, Вірменська, Галицька, заїзд на площу Ринок стовпцями та перекрито вулицю Старозамкову шлагбаумом, а невстановленими особами  здійснюється збір плати з водіїв за проїзд на ці вулиці”, – йдеться в документі, який опублікував Игорь Эрлих в соцмережі Facebook.

Зображення клікабельне:

15036737_1789818524592445_8404559292454491363_n

Прокуратура зауважує, що на підставі договору про обладнання та утримання місць для паркування №25П від 23 серпня 2016 року укладеного між Управлінням транспорту та зв’язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та фізичною особою-підприємцем Миколою Гавриляком, останній має право збирати гроші лише за паркування в межах вулиць Січових Стрільців – Орлика – Новгородська – Дністровська – Василіянок – Лепкого – Незалежності.

До теми. Паркомати – на старті. У Франківську набирає обертів «паркувальна» реформа

Нагадаємо, у вересні шум навколо платної парковки здійняли адвокати, які мають офіси в історичній частині міста. Вони відмовлялися платити за в’їзд, мовляв, парковкою не користуються, тому проїзд для них має бути безкоштовним. Погрожували Миколі Гавриляку судом, однак той запевняв, що все законно.

“Мова йде про юридичне формулювання. Вони (представники юридичної контори, – авт.) придерлися, що нібито платять за в’їзд, але це не так. Ми беремо плату за паркування в межах першої паркувальної зони. Оскільки це територія з обмеженим рухом, туди можна заїжджати згідно з рішенням міської ради”, – заявляв наприкінці вересня Гавриляк.

Заступник начальника Управління транспорту і зв’язку Андрій Гіглюк переконував тоді, що платити таки потрібно. Бо, за його словами, згідно з рішенням виконкому, історичний центр Франківська закритий для автомобільного руху.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.