Люди

Професорка франківського медуніверситету біжить марафон, щоб зібрати на евакуаційний автомобіль

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Професорка кафедри акушерства й гінекології післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету, лікарка-гінекологиня клініки «Мед-Атлант» Ірина Кишакевич 24 вересня візьме участь у Берлінському марафоні.

Жінка бігтиме з благодійною метою: зібрати кошти на кейсевак – евакуаційний автомобіль для військових, повідомляють в медуніверситеті.

Професорка франківського медуніверситету пробіжить марафон

За декілька днів я бігтиму свою обрану марафонську дистанцію 42 км 195 м у Берліні. Берлінський марафон – один з найбільших у світі, відбудеться 24 вересня 2023 року. Я вже серед його учасників та учасниць. Але цього року маю особливу мету – зібрати кошти на евакуаційний автомобіль для наших медиків, – повідомила Ірина Кишакевич.

Евакуаційний автомобіль – незамінна річ на фронті. Його використовують не лише на більш безпечній території, як вимагають правила, а й майже на нулі.

Переважно це “жовта зона”, тобто прихисток, де надається перша допомога, але в умовах нашої війни – іноді й із зони “під вогнем”, так званої “червоної”. Хороший кейсевак – не тільки шанс для пораненого бійця, але й шанс для медика вийти живим з м’ясокрутки, у яку змушений самотужки лізти лише тому, що обрав таку професію, – пояснила Ірина Кишакевич.

Пожертвувати гроші на кейсевак можна на банку: https://send.monobank.ua/jar/8n4vJFJ7ix

Номер картки банки: 5375 4112 0874 5716

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.