Люди

“Правий сектор” вимагає заборонити на Івано-Франківщині Партію Розвитку України

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

“Правий сектор – Прикарпаття” звертається до представницької та виконавчої влади Івано-Франківської області з вимогою – заборонити на території області діяльність Партії Розвитку України як виразника антиукраїнських інтересів.
ПРУ

Про це йдеться у заяві “Правий сектор – Прикарпаття”, повідомляють Паралелі.

Надаємо текст заяви повністю:

“Виходячи з переформатування політичної бази злочинної Партії регіонів у Партію Розвитку України під головуванням С.Ларіна – заступника колишнього Голови Адміністрації Президента януковича – С.Льовочкіна, які безпосередньо причетні до розстрілу «Небесної сотні» та до нині ще не покарані.

У зв’язку з відкритими проросійськими заявами на установчій конференції ПРУ у Миколаєві 8 серпня 2014 р, а саме:
– висловлювання голови виконкому ПРУ С.Ларіна, що вся провина за анексію Росією Криму і війну на Донбасі лежить на Україні і що ПРУ не допомагає силам АТО а, «допомагаємо тим, хто постраждав від армії.»;
– заяви члена виконкому ПРУ М.Машкін, що в Криму не відбувся акт анексії, і що АТО є «каральною операцією»;
– слів голови миколаївської обласної організації ПРУ В.Рукоманова, який сказав, що «Якщо українців коли-небудь пошлють воювати проти росіян, треба стати на кордоні спина до спини в тих, хто послав на війну».

Ми, Правий сектор – Прикарпаття, як політична сила народжена Майданом – виступаємо категорично проти юридичної реєстрації в Івано-Франківській області партійного осередку Партії Розвитку України – розплідника політичних пройдисвітів, шахраїв, запроданців, сепаратистів та зрадників України!

Зважаємо, що на посаді начальника управління юстиції в м. Івано-Франківську ще до нині є В.Чуднов – син попереднього голови ОДА регіонала, якому також не місце у «новій» владі.

У зв’язку з цим – звертаємося до представницької та виконавчої влади Івано-Франківської області з вимогою – заборонити на території області діяльність Партії Розвитку України як виразника антиукраїнських інтересів.

Закликаємо небайдужих виступити проти відновлення, прирівненої до комуністичної, партії регіонів!

Докладемо усіх зусиль для того щоб викоренити з нашої землі усіх ворогів України!”

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні