Люди

Порівняння характеристик iPhone XS и iPhone XR

Google+PinterestLinkedInTumblr

Осінь 2018-го подарувала світові ряд нових смартфонів від компанії Apple. Цілих три пристрої флагманської лінійки іменитого виробника отримали назви – iPhone XR, XS та XS Max. Остання в списку є збільшеною і поліпшеною «максимальною» версією моделі XS, що вказує на їх незначні відмінності від оригіналу. Зовсім інше питання стоїть в порівнянні iPhone XS і XR, як з «найбюджетнішим» смартфоном серед новинок Apple. Самі iPhone XS і XR, а також різні аксесуари до них Ви можете купити на сайті https://ilounge.ua.

Корпус: кольорове оформлення і розміри

Порівняння кольору і розміру iPhone XS vs iPhone XR

Дивлячись на візуальну складову iPhone XS та його побратима XR фактично можна назвати їх «реінкарнаціями» попереднього флагмана лінійки смартфонів Apple iPhone X. Апарати також мають округлені кути, виїмку вгорі екрана, скляні панелі з обох сторін і металеве обрамлення. При цьому, останні в S-моделі зроблені з нержавіючої сталі, а XR змушений задовольнятися алюмінієм. Будь-яких нових зовнішніх атрибутів смартфони не отримали.

Зовсім інша картина з кольоровим оформленням корпусів нових моделей і їх практичними якостями. У порівнянні з XR, модель S володіє набагато меншим асортиментом забарвлень:

  • XS – чорний, срібний і золотистий кольори.
  • XR – чорний, білий, короловий, червоний, жовтий і сині кольори.

Також, старший апарат Apple має підвищену вологозахищеність IP68 проти IP67 у конкурента. Це дозволяє XS-смартфону залишатися неушкодженим протягом півгодини перебування на глибині до 2 метрів, що вдвічі більше, ніж в IP67.

Дисплей: розмір и матриця

Екрани обох «яблучних» пристроїв виконані із застосуванням різних фірмових технологій компанії, що відбивається на якості зображення. Порівняльна характеристика iPhone XS і XR виглядає наступним чином:

XS:

  • Super retina oled, 5.8
  • 2436х1125 pp, 458 pi
  • 1 000 000:1
  • 625 кд/м2

XR:

  • Liquid Retina IPS, 6.1
  • 1792X828 pp, 326 pi
  • 1 400:1
  • 625 кд/м2

Використання менш дорогої матриці в основі дисплею XR-моделі помітно впливає на контрастність і перенесення кольорів. Також, найдешевший iPhone осені позбавлений технології 3D Touch.

Камера

В даному випадку різницю між смартфонами видно неозброєним оком – в iPhone XR є лише одна тилова камера, в той час, як S-модель забезпечена більш актуальним подвійним модулем. При цьому, фронтальні об’єктиви обох пристроїв абсолютно ідентичні один одному.

Характеристики iPhone XR включають в себе 12 Мп основну камеру з ширококутним об’єктивом ƒ / 1.8. Аналог же забезпечений тими ж показниками, але з двома важливими поправками: крім наявності другої 12 Мп-камери, апарат отримав телеоб’єктив в ƒ / 2.4. На якості зйомки ця різниця найсильніше відображається в портретному режимі, де тільки XS-смартфон має можливість використовувати апаратну різницю в подвійних об’єктивах, коли як XR покладається тільки на машинне навчання.

Залізо

Порівняння заліза iPhone XS vs iPhone XR

Всі три iPhone 2018-го року працюють на базі новітнього шестиядерного процесору Bionic A12 з 7 нм техпроцесом. Як не дивно, наявність меншої роздільної здатності екрану в цьому випадку дарує смартфону XR фору в продуктивності головного ядра, що позитивно позначається на швидкості обчислень і часу автономної роботи. Так, характеристики iPhone XS свідчать про можливість акумулятора витримувати 14 годин безперервного відтворення відео, що на 2 години менше, ніж у R-аналога.

Оригінал: Ilounge

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.