Люди Світ

Понад 500 мешканців Франківщини отримають повістки цієї весни. Обіцяють, що у зону АТО їх не відправлять

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У період з 01 квітня по 29 травня в Івано-Франківській області проведуть призов на строкову службу до лав Збройних сил України, Національної гвардії України та Державної спеціальної служби транспорту.

Povistki-mobilizatsiya_1299-890x395.jpg.pagespeed.ce_.0XW2oP_0TR1[1]

Для нагальної та довгоочікуваної заміни військовослужбовців строкової служби, які прослужили майже удвічі більші терміни військової служби, виконання конституційного обов’язку з Прикарпаття до військ попередньо заплановано відправити понад 500 призовників.

Згідно Указу Президента, директив Генерального штабу Збройних Сил України від 27.02.2015 № ДГШ-3 «Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу і звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби у 2015 році» та Командувача військ оперативного командування «Північ» від 05.03.2015 року № Д-6 «Про організацію і проведення у 2015 році призову громадян України на строкову військову службу та звільнення у запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби» лави військовослужбовців поповнять призовники віком від 20 до 27 років.

Призовники, які будуть відправлятися на військову службу весною 2015 року проходитимуть військову службу у військових частинах та підрозділах на місцях постійної дислокації. В зону проведення АТО вони направлятися НЕ БУДУТЬ.

На призовні комісії також будуть викликані призовники віком від 18 до 20років з метою визначення їхнього стану здоров’я, надання відстрочок у відповідності до вимог ст. 17 ЗУ «Про ВОіВС» та звільнення від призову на підставі ст. 18 ЗУ «Про ВОіВС». Дана вікова категорія призовників на комплектування військ направлятися не буде.

Крім того інформуємо, що після набрання чинності Указу Президента України щодо проведення чергового призову у відповідності до вимог ст. 15 ЗУ «Про ВОіВС» у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надходила, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України, тобто не пізніше 10 квітня, а призовники, які змінили місце проживання, зобов’язані в семиденний строк прибути до районного (міського) військового комісаріату за новим місцем проживання для взяття на військовий облік.

Write A Comment