Люди

Понад 16 тисяч абітурієнтів подали заяви на вступ до Прикарпатського університету

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З початку вступної кампанії до Приймальної комісії університету надійшло 16 011 заяв від вступників. З них, на навчання  на  освітній рівень «Бакалавр» зареєстровано 10 042 заяви, з яких 9581 – на денну форму навчання, 461 – заочну.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Як показав моніторинг поданих вступниками заяв майже 60% від загальної кількості , а це – 5997- електронні заяви, надіслані через мережу Інтернет, відповідно 4045 – подано у паперовому вигляді, інформує прес-служба університету.

Зі слів відповідального секретаря Приймальної комісії університету Руслана Запухляка   з початку вступної кампанії найбільше заяв від вступників зареєстровано на навчання за такими напрямами підготовки: англійська мова – 755 заяв; правознавство – 537; туризм – 543; міжнародні відносини – 523; готельно-ресторанна справа – 450; історія – 449; психологія – 420.  Щодо першочергової пріоритетності, то у 1600 заявах вступників на навчання для здобуття ступеня “Бакалавр” вказано Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Нагадаємо, що Приймальна комісія університету та відбіркові комісії інститутів і факультетів знаходяться у приміщенні гуманітарного корпусу закладу (вхід з вул.Чорновола). У фойє корпусу розміщені інформаційні стенди, які допоможуть вступникам зорієнтуватися і знайти потрібну відбіркову комісію, отримати всю необхідну інформацію, що стосується прийому документів. Також детальна інформація щодо вступної кампанії 2015 розміщена на офіційному сайті університету www.pu.if.ua в розділі “Прийом до університету”.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні