Люди Фото

Понад 150 студентів-іноземців отримали дипломи у франківському вузі (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 6 липня, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулося урочисте вручення дипломів бакалавра іноземним студентам. Цьогоріч ІФНТУНГ випустив понад 150 таких студентів.

dsc_5786

Урочиста подія вручення дипломів почалася з виконання гімну студентів усього світу «Гаудеамус». Роман Храбатин, завідувач сектора академічної мобільності ІФНТУНГ, привітав студентів з успішним завершенням навчання та побажав їм щасливої долі, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання.

dsc_5755

Понад 150 студентів отримали свій щасливий квиток у майбутнє, ставши дипломованими бакалаврами у сфері нафтогазової інженерії, видобування нафти і газу, геології та геофізики, економіки, філології, інформаційних технологій. За особливі досягнення іноземців у вивченні української мови доцент кафедри філології та перекладу Мирослава Венгринюк вручила студентам грамоти.

dsc_5780_0

Розважали публіку запальним танцем «Семба» студенти інституту геології та геофізики. Пісню «Не питай» подарувала публіці художній керівник Центру культури Оксана Савчук. Завершили свято запальні хлопці Бруно Ваідаде та Душу Арена.

dsc_5772 dsc_5701_0 dsc_5843 dsc_5845_2 dsc_5795

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні