Люди

Помічник на кухні: як вибрати блендер

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Блендер на кухні здатний перетворити на креативного майстра з приготування страв навіть людину, далеку від кулінарії. Адже різати, змішувати, перетирати, збивати в піну та навіть замішувати тісто з ним – справа кількох хвилин.

Різновиди блендерів або орієнтуємося на місцевості

Залежно від специфіки використання блендери розрізняються на:

  • погружні;
  • стаціонарні;
  • комбіновані.

Погружні блендери завдяки своїй компактності та можливості зміни насадок можуть виконувати велику кількість завдань. Саме погружний блендер на кухні й овочі подрібнить, і тісто замісить, і фарш приготує. Навіть якщо потрібно перетерти майже на порошок сухофрукти, горіхи або насіння, то даний вид техніки справиться й з таким завданням. Адже з ним ви можете направляти рух ножів під різним кутом до чаші пристрою, і великі тверді частинки не залишатимуться на стінках чаші.

Якщо блендер необхідний вам винятково для приготування фітнес-коктейлів або дитячого харчування – сміливо зупиняйтеся на стаціонарному блендері. Він простіший у догляді, більш безпечний – під час миття чаші немає ризику поранення гострими ножами, а під час приготування страви його не потрібно тримати у руках – достатньо натиснути кнопку.

Ідеальним помічником на кухні буде комбінований блендер, який вдало поєднує переваги погружного та стаціонарного блендерів. Він має велику кількість насадок: від стандартних ножів до пристроїв для збивання до стану піни яєчних білків та подрібнення льоду. Аби зменшити витрати часу на приготування їжі, слід також звертати увагу на потужність блендеру: чим вона вища, тим швидше техніка впорається із поставленим завданням.

Поради від користувачів під час вибору блендера

  1. Купуючи блендер, звертайте увагу на тип його живлення. Якщо блендер працює від акумулятора, його компактність буде меншою від блендера, що живиться від мережі.
  2. Насадки мають бути із нержавіючої сталі. Пластикові насадки швидко псуються, а заміну їм можна знайти не завжди швидко.
  3. Чаша блендера має бути пластикова: незважаючи на те, що з часом на ній з’являються подряпини, вона прослужить довше, ніж важкі скляні ємності. До того ж, погружні блендери можуть працювати з будь-якими ємностями, а не лише з чашами, що йдуть в комплекті техніки.
  4. Об’єм чаші блендера зазвичай більше на 200 мл того об’єму, який пристрій здатний переробити, тому завантажувати його чашу до краю не можна.
  5. Форми насадок також мають значення. Якщо у насадки рівний край, подрібнення їжі відбуватиметься без бризок, проте ножі з хвилястими краями подрібнюють якісніше.
  6. Варто звертати увагу і на компанію-виробника. Ринок представлений великою кількістю виробників блендерів і ще більшим асортиментом моделей. І для того, щоб зробити правильний вибір, звертайте увагу на відгуки реальних користувачів, які скажуть вам про ту чи іншу модель більше, ніж будь-які рекламні матеріали.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.