Люди

Померла віцепрезидентка Світового конгресу українців Анна Кисіль

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Померла відома громадська діячка української діаспори в Канаді та меценатка Анна Кисіль – голова Світової Федерації Українських Жіночих Організацій та віцепрезидентка Світового конгресу українців.

Жінка народилася у місті Яремче Івано-Франківської області. Освіту та фах здобула у Львові. Про це повідомили на facebook-сторінці Diaspora.ua, передає Репортер. Анна Кисіль

“З 1990 року пані Анна жила та працювала у Канаді, де їй вдалося розбудувати успішний бізнес -Мeest Corporation Inc. (доставка приватних та комерційних вантажів в Україну та інші країни), виробництво “Росан-Пак” (Україна), компанія Мeest Media, а також відомий в Торонто ресторан “Золотий лев” та банкетний зал “Княжий двір”, де відбувається чимало заходів української громади”, – йдеться у дописі.

Водночас з початку 2000-х років пані Анна була активною діячкою української діаспори – президенткою громадської організації “Четверта хвиля” та членкинею Ради директорів Конгресу українців Канади (відділ Торонто) і Ради директорів Світового конгресу українців (очолювала Раду культури).

Також Анна жертвувала кошти на розвиток української культури та освіти в Україні і діаспорі. Вона фінансово підтримувала діяльність дитячих центрів в Україні, бібліотек, видавництв і різних проектів, доклала чимало зусиль до створення підручника «Крок 2» з української мови для діаспори, допомагала реалізовувати освітянські й культурні проекти Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою Національного університету «Львівська політехніка».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.