Люди

Померла українська претендентка на звання найстаршої жительки Землі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Чернігівській області у селі Жадове Семенівського району у віці 117 років померла Христина Нагорна, яка була найстаршою жителькою України і претендувала на офіційне звання найстаршої жительки Землі.

Серце довгожительки зупинилося 3 листопада, а поховали її наступного дня. Інформацію підтвердили у Жадівській сільській раді, повідомив у понеділок, 6 листопада, «Міський портал Ніжина». Відомо, що вона тривалий час хворіла. Христина Нагорна потрапила до Національного реєстру рекордів України як «найстарша жінка в Україні» у 116 років. Загалом жінка прожила 117 років, 4 місяці та 2 дні.

“Баба Христя була відомою не тільки в районі, а й за його межами — знімала ляк, пристріт, лікувала болячки, а ще ворожила на картах. У сто років ще тримала корову, а в 110 років ще порала город, розводила кролів, птицю. Любила шити і плести, але здоров’я очей вже не дає їй займатися улюбленим заняттям — майже не бачить”, – пишуть на порталі Ніжина.

Як відомо, у вересні цього року на Ямайці померла найстаріша на той час жителька Землі Вайолет Мосс-Браун, після чого на цей статус почала претендувати 117-річна українка.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.