Люди

Помер професор ІФНМУ Михайло Шевчук

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На 87 році життя помер професор Івано-Франківського національного медичного університету Михайло Шевчук.

Михайло Григорович Шевчук, доктор медичних наук, був також почесним головою Івано-Франківського осередку асоціації хірургів України, пише Репортер.

Шевчук новини Івано-Франківська

Обласний осередок асоціації хірургів України та вся хірургічна спільнота Прикарпаття сумує та висловлює глибоке співчуття родині, колегам та близьким друзям з приводу передчасної смерті доктора мед. н., професора ІФНМУ, Заслуженого діяча науки і техніки України, почесного голови Івано-Франківського осередку асоціації хірургів України, лікаря-хірурга Шевчука Михайла Григоровича, – йдеться у повідомленні. – Ми завжди будемо Його пам’ятати як висококваліфікованого фахівця, колегу, який завжди прийде на допомогу, оптиміста, виключно порядну, щиру і чесну людину, талановитого педагога, відомого лікаря, видатного вченого, який зробив вагомий внесок у розбудову медичної науки та освіти.

Нехай наші співчуття допоможуть пережити біль тяжкої втрати.

Панахида за Михайлом Шевчуком відбудеться у суботу, 5 лютого, 16.00, у міському Будинку смутку (Івано-Франківськ, вул. Ребета 3).

Похоронна служба – у неділю, 6 лютого, 13:00 (Івано-Франківськ, Ребета, 3) та о 14:00 у церкві в Тисменицв (біля міської поліклініки).

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.