Люди

Покращений звук зі стереодинаміками

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вибір стереодинаміків в інтернет-магазині Showtime дає багато переваг, не в останню чергу тому, що ви отримуєте можливість слухати музику, дивитися фільми та грати в ігри з справді добрим звуком. Зазвичай у динаміках, які йдуть у комплекті з комп’ютером чи телевізором, немає нічого поганого, вони роблять свою роботу. Однак розраховувати на те, що звук буде надто якісним, не можна. Якщо, з іншого боку, ви хочете чогось кращого, варто інвестувати у стереодинаміки. Ви можете вибрати стовпчики для телевізора або комп’ютерні стовпчики різних типів. Є також бездротові динаміки, які ідеально підходять, якщо ви хочете уникнути проводів. Багато бездротових колонок працюють від батарейок, а це означає, що їх можна брати з собою на вечірку, в машину або в подорож.

Yamaha NS-IC800

Активний чи пасивний динамік

Активний динамік має вбудований підсилювач, а пасивних динаміків потрібен окремий підсилювач. Комп’ютерні колонки та інші портативні колонки меншого розміру є активними колонками. Для кращого звучання можна використовувати пасивні динаміки. Тоді вам також знадобиться зовнішній підсилювач.

Підлоговий динамік

Підлоговий динамік — це динамік, який більший за розмір, і його необхідно розміщувати на підлозі. Дизайн може виглядати по-різному, деякі з них вузькі та довгі, інші низькі. Більшість колонок є пасивними колонками, а це означає, що їх необхідно підключати до підсилювача.

Вбудована акустика – одне з найкращих рішень

Ви чуєте їх усюди, але не бачите. Непомітні вбудовані динаміки є практично у кожному магазині та ресторані. Вони поширюють рівний звук із приємним рівнем, від мови та фонової музики по всій кімнаті. Вбудовані стельові динаміки легко монтуються у системні панелі. Якщо ви бажаєте більше басів, ви можете додати вбудовані сабвуфери.

Bowers & Wilkins CCM65

Хочете дійсно хороший звук, але в той же час майже непомітну акустичну установку. Тоді вбудована акустика — те, що вам потрібно. Завдяки вбудованим динамікам у стіні або стелі ви отримуєте найкраще. І гарна установка, і якщо вибрати правильну модель і якщо установка буде виконана правильно, це буде дійсно хороший звук.

На ринку представлено безліч різних вбудованих динаміків з дуже різною продуктивністю, тому інтернет-магазин Showtime працює з обраним рядом якісних динаміків від визнаних виробників, призначених для правильної установки. Ми допомагаємо вам по всьому шляху від ідеї до робочого рішення, щоб ви отримали максимальну віддачу від динаміків, які ми спільно вибираємо для ваших потреб. Запрошуємо вас ознайомитися з нашою повною пропозицією та купити вбудовану акустику за доступними цінами.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні