Люди

Поет-військовий Артур Дронь зібрав на літературних читаннях у селі на Рогатинщині понад 250 людей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 21 травня, в Будинку культури села Букачівці, що на Рогатинщині на літературні читання прийшло понад 250 людей. Їх організував місцевий священник Мирослав Любінець, а головним гостем був військовий та поет Артур Дронь з позивним «Давид».

Артур родом з села Підмихайлівці, що на Рогатинщині. Коли у 2014 році почалася війна, він вчився у восьмому класі. Артуру 23 і майже три роки з них – він на війні у складі 125 бригади ТрО.

На презентації він читав свої вірші, які написав на фронті і які увійшли у збірку «Тут були ми».

Я під неймовірними враженнями від цього! Не думав, що в нас таке можливо. Цей Будинок культури заповнили мої краяни із сіл Підмихайлівці, Воскресинці, Васючин, Княгиничі, Журів, Чернів, Чагрів, Козарі та із самих Букачівців. Ми собі зробили дуже домашню зустріч із віршами і розмовами про війну, яка надовго, про підтримку військових, яких чекають у рідних селах, про допомогу один одному. І про любов з кулаками. Ну і про книгу «Тут були ми», – написав Артур Дронь.

Під час літературної зустрічі охочі купили 70 книжок. Цим вони підтримали благодійний фонд «Голоси дітей» і всіх діток, яким цей фонд допомагає.

Читайте більше: Давидові вірші. Поет-військовий Артур Дронь пише про те, що в бійців всередині

Також для 215 батальйону 125 бригади, де служить Артур Дронь, його земляки зробили щедрі донати:

  • 3000 грн від парафії храму Різдва Христового смт.Букачівці;
  • 3360 грн від Воскресинцівської гімназії;
  • 5000 грн від Букачівської селищної ради;
  • 7800 грн, які пожертвували наші краяни під час читань;
  • багато дитячих малюнків та вервечок, сплетених учнями для солдатів.

Дякую за цю дорослість і свідомість. За те, що маючи на війні родичів і близьких, ви допомагаєте не лише їм, а й усім хлопцям і дівчатам на фронті, які того потребують. І знаю, що робите так завжди. І будете так робити, – подякував Артур Дронь.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.