Люди

Подаруй собі впевненість. У Франківську студія KReEM робить унікальну процедуру мікропігментації

Google+PinterestLinkedInTumblr

В івано-франківській студії перманентного макіяжу KReEM роблять унікальну для заходу України процедуру мікропігментації – трихопігментацію. Це імітація волосяного покриву, що виглядає як коротка стрижка. Підходить і для чоловіків, і для жінок. Виконують її на бороді та голові. Інноваційний метод допомагає людям найприродніше вирішити проблеми з волоссям, пише Репортер.

 KReEM новини Івано-Франківська_1

Вперше на мікропігментацію до студії прийшла Анна. Каже, б’юті процедури додають їй впевненості у собі та допомагають позбутися різноманітних комплексів.

Були деякі проблеми, які я хотіла вирішити, але не могла знайти в Україні майстра, якому б змогла довіритись, – розповідає Анна. – І тут у соцмережі побачила, що проводиться така процедура, та одразу написала Руслані.

На заході України, каже засновниця студії KReEM Руслана Коптюх, вони єдині можуть запропонувати клієнтам таку процедуру. Адже ця техніка потребує особливої майстерності й роботи зі специфічним обладнанням. Щоб надавати клієнтам якісну, професійну послугу, Руслана Коптюх додатково навчалась у Варшаві.

KReEM новини Івано-Франківська_2

Так, техніка справді складна. Адже це мільйони мікрокрапочок, які дають візуалізацію волосяного покриву, візуальну щетину, – пояснює Руслана Коптюх. – Це потрібно робити правильно, професійною машинкою, професійними голочками й пігментами. Одна процедура розділяється на два-три дні. Залежить від того, чи це має бути ціла голова, скроні чи лише борода. Всю процедуру в один день проводити не можна, адже вона робиться без знеболювального. І через місяць-півтора відбувається корекція, яка закріплює процедуру. Результат тримається приблизно 3-4 роки.

Та, крім того, що студія розвиває та популяризує у регіоні нові б’юті-процедури, тут ще й активно діляться знаннями з іншими. Попри складні для держави часи, Руслана Коптюх відкрила в Івано-Франківську власну Академію, де майбутніх майстрів навчають мистецтва перманентного макіяжу. Адже саме зараз, переконана керівниця студії, необхідно розвивати усі можливі сфери діяльності, тримати тил, надихати інших не опускати руки. І разом з цим показувати всьому світу незламний дух українського народу.

Ми дійсно вкладаємось, піднімаємо економіку. І зараз, розвиваючи Академію, я беру на роботу людей, офіційно їх оформлюю – це величезний вклад. Ми повинні бути захисниками у тилу, – каже Руслана Коптюх. – Ми розвиваємо широкий спектр послуг. Це ламінування вій, брів, нарощення, манікюр, навчання, – косметологи, майстри з нарощення волосся. Кожна з охочих навчитися завжди знайде у нас щось корисне для себе.

Студія перманентного макіяжу Руслани Коптюх – це не лише простір, де надають б’юті послуги. Тут, переконана засновниця, кожна жінка зможе підкреслити свою красу, полюбити себе, бути впевненою та сміливою. І для цього у студії є все необхідне: професіонали своєї справи, приємна атмосфера й затишок. А все для того, щоб під час процедур жінки почувалися максимально комфортно.

Звертайтеся:

Центр мікропігментації KReEM permanent Academy

Івано-Франківськ, Дудаєва, 13. Телефон: 067 462 00 07

https://www.facebook.com/kreempermanentmakeup/

https://www.instagram.com/kreem_permanent_makeup_academy/

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.