Люди

Після важкого поранення старший солдат Іван Михно продовжує службу у ТЦК

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Старший солдат Іван Михно (позивний Чечен) останні три місяці служить на посаді ТВО командира роти охорони одного з ТЦК Івано-Франківської області.

Свій бойовий шлях військовослужбовець розпочав ще під час проведення антитерористичної операції на Луганщині у складі прикордонних військ у 2015-2016 роках, повідомляють в Івано-Франківську центрі комплектування.

 Іван Михно, ТЦК

 

Коли почалась повномасштабна війна, Махно працював за кордоном. Але вже 25 лютого він повернувся в Україну і добровільно прийшов до територіального центру комплектування.

Разом з такими ж побратимами брав участь в обороні Києва у складі 6 резервної роти 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Після звільнення столиці підрозділ продовжив виконувати завдання під Бахмутом та Зайцевим на Донецькому напрямку. Там отримав важке поранення та лікувався в госпіталях Дніпра, Кривого Рогу та Надвірної.

Після реабілітації повернувся на службу та в складі підрозділу ПЗРК близько року тримав позиції в районі Вугледара та на Херсонщині. За проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою нагороджений «Золотим Хрестом» Головнокомандувача Збройних Сил України.

Солдата справедливо обурює ставлення цивільних у тилу до хлопців та дівчат, які повернулися з фронту та продовжують службу в ТЦК чи в тилових частинах. Переконує, що якщо не стримати ворога там, то тут у нас це вже буде робити пізно. Тому, що найгірше – це боротися з ворогом, коли в тебе за 20-30 кілометрів сім’я та діти. Герой разом з дружиною виховує трьох неповнолітніх дітей.

Це одна з сотень історій військовослужбовців ТЦК. Не «хабарники», не «ухилянти» і не «родичі генералів». Справжні герої, які отримали поранення, мають бойовий досвід і з об’єктивних причин не можуть продовжити подальшу службу на передовій. Проте продовжують служити Україні, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: «Запакували» у три яруси: неподалік кордону зупинили легковик з 9 чоловіками (ВІДЕО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.