Люди

Після обшуку у домі Томенчука у Франківську у відставку подав директор центру оцінювання якості освіти

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Директор Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ігор Лікарчук повідомив, що подав у відставку. Нагадаємо, 17 вересня до дому Богдана Томенчука, директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, навідались слідчі із Києва із обшуком.

C6893A08-B9E9-42B3-9039-7F45E32447BF_mw1024_s_n[1]

До теми. Журналісти підтримують Томенчука – “Je suis – ЗНО”

«Після подій 21 липня, після сьогоднішніх подій в Івано-Франківську, після звільнення мого сина я не бачу можливості далі працювати в команді, що є сьогодні при владі. Тому сьогодні повторно подаю заяву про звільнення з посади директора УЦОЯО. Прошу мене зрозуміти правильно. І щоб не було спекуляцій навколо цієї проблеми повідомлю, що перша заява мною була написана 21 липня. Але МОН не дало їй руху», – написав Лікарчук на своїй сторінці у Facebook.

До теми. ЗНО, підроблені документи та київські слідчі. Четверта година обшуку в помешканні Богдана Томенчука у Франківську (ФОТО, ВІДЕО)

Як пояснив сам Томенчук, слідчі шукали у його помешканні підроблені документи та гроші. Паралельно проводили обшук у квартирі сина Богдана, який працював над програмним забезпеченням для ЗНО.

Нагадаємо, у липні проводилися обшуки у Києві у Центрі оцінювання якості освіти і за місцем проживання його керівників. У серпні в Івано-Франківському ЦОЯО під час обшуку були вилучені сервери, комп’ютерна техніка і програмне забезпечення.

22 липня уряд усунув керівника центру Ігоря Лікарчука на час розслідування, яке проводить Генеральна прокуратура за підозрою в зловживанні службовим становищем щодо керівництва центру.

Український центр оцінювання якості освіти створений у 2005 році. Серед завдань центру – підготовка проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), моніторинг якості освіти.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.