Люди

Пішов з життя професор медичного університету Михайло Пустовойт

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Професор Михайло Пустовойт завідував кафедрою травматології, ортопедії та військово-польової хірургії медичного університету з 1982 по 1991 рік та з 1993 по 1998 рік. Про це повідомляють у пресслужбі Івано-Франківського медичного університету.

Михайло Іванович був надзвичайно життєрадісною, працьовитою та відданою своїм переконанням людиною. Він походив з родини лікарів, тому для нього родина і медицина були найвищими цінностями в житті, – повідомляють в медуніверситеті.

Михайло Пустовойт з 1964 по 1968 роки працював асистентом кафедри патологічної фізіології Одеського медичного інституту (у 1968 році захистив кандидатську дисертацію на тему: “Вплив функції навколощитовидних залоз на мінеральний обмін у кістках»). З 1968 по 1970 рік був ординатором хірургічного відділення 5 міської лікарні м. Одеси. З 1971 по 1980 роки – асистентом кафедри травматології, ортопедії і ВПХ Запорізького медичного інституту. З 1980 по 1982 роки – заступником головного лікаря з лікувальної роботи Погребищенської ЦРЛ, Вінницької області. У 1982 по 1991 та з 1993 по 1998 роки – завідувачем кафедри травматології, ортопедії і ВПХ Івано-Франківського медичного інституту (сьогодні – Івано-Франківського національного медичного університету). З 1998 по 1999 роки – завідувачем травматологічного відділення Білгород-Дністровської міської лікарні. З 1999 по 2005 рік – старшим науковим співробітником та звідувачем відділення травматології і ортопедії Одеського науково-дослідного інституту курортології та бальнеології.

Його наукові інтереси стосувалися фізіології кісткової тканини та оптимізації її формування після травматичних ушкоджень, що було відображено у його докторській дисертації “Вплив керованих механо-динамічних навантажень на формування дистракційнного кісткового регенерату”.

Розроблений Михайлом Пустовойтом метод знайшов своє продовження у наукових працях травматологів США. В Америці й завершився життєвий шлях Михайла Івановича.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.