Люди

Під час презентації на Форумі видавців у Львові письменниця Надія Гербіш отримала відео-сюрприз

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Львові триває традиційний Форум видавців. Цьогоріч він проводиться з 9 по 13 вересня та традиційно приваблює не лише львів’ян, а й велику кількість гостей міста.

Помітити це дійство не складно — чи не в кожній популярній кав’ярні, бібліотеці, музеї чи книжковому магазині вивішена афіша подій Форуму. Людьми з книжками та брошурами заповнений центр міста, а особливо територія поблизу Палацу Потоцьких, де й відбувається більшість подій.

XXII Форум видавців вражає масштабністю. У межах програми працюють шість тематичних майданчиків, події яких відбуваються на 60 локаціях — безліч презентацій, зустрічей, автограф-сесій, майстер-класів, читань, кінопоказів тощо.

1

Так, у рамках Форуму презентувала нову книжку Надія Гербіш, авторка «Теплих історій до кави» та «Теплих історій до шоколаду», які стали справді теплими для багатьох українців.

«Усі мої книжки особисті, а остання дуже особиста, а ще — моя улюблена», — говорить Надія про «Дороговкази, радіо та дощ». Це історія про життя, в якому письменниця бачить чудеса й Божу ласку. Вона стверджує, що чудеса існують, просто в них треба вірити.

Письменниця каже, що сама впевнилася в існуванні чудес, коли Бог подарував їй справжнє чудо — дочку Богдану. Для неї Надія приготувала в новій книзі своєрідні сюрпризи — такі собі «ментальні кишеньки». Найдорожчі моменти вона перенесла на когось із своїх героїв, будь то червоно-біла смугаста сукня чи кумедний спогад.

Сюрприз чекав і саму письменницю. Наприкінці презентації їй продемонстрували відео-вітання, відзняте у прифронтовій зоні її приятелькою. Надія була приємно вражена, а розчулені гості витирали сльози. Добрі книжки читають всюди, для цього знаходять час навіть на фронті.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.