Люди

Петро Шкутяк (Людина тижня)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього разу відзначаємо депутата обласної ради та екс-голову Долинської РДА Петра Шкутяка. Приблизно рік він був безробітний. І за цей час найбільше запам’ятався голодуванням за мову під Українським домом і биттям вікон в офісі Партії регіонів.


Зараз у місті жартують, що цими акціями він доводив правлячій в Івано-Франківську «Свободі», що таки близький їм по духу. І саме таким чином заслужив призначення в ЄРЦ.

 

Зрештою, в цьому призначенні не було б нічого дивного, якби іванофранківці забули, що приблизно півтора роки тому Петро Шкутяк не на жарт образив лідера «Свободи» Олега Тягнибока. «Коли він виступає, — сказав тоді Шкутяк, — мені здається, що він тільки що вийшов з бункера, в якому сидів разом із Шухевичем, ніби щойно прийшов з бойового завдання… Але я ж знаю, що насправді він вийшов із дорогої машини, в якій приїхав з дорогого ресторану…».

Тоді був великий скандал — «Свобода» відповіла дуже жорстко. Вони присвятили Шкутякові велику статтю в партійній газеті, де назвали його «Помаранчевим мажором». Як бачимо, врешті, помирилися. От і славно.

Особливо, якщо додати, що прес-служба КП ЄРЦ вперто запевняє: у цьому призначенні нема жодної політики. Шкутяку вони присвятили аж два прес-релізи за тиждень, де невтомно переконують, що він підсилить їхню роботу, його професійні якості забезпечать виконання поставлених перед підприємством завдань, а будь-яка політична діяльність залишиться за порогом підприємства.

Сам Петро Шкутяк поки що мовчить, певно, готується підсилювати й забезпечувати. Аби лише вікна в ЄРЦ не побив.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.