Відео Люди Світ

Перші четверо вихованців Залучанського інтернату шукають нову сім’ю (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Волонтерів «УБМ» на створення програми сприяння усиновленню надихнув досвід партнерів із США, яким за короткий час вдалося знайти сім’ї для двох десятків дітей, які мають важкі вади.

Як розповів «Репортеру» керівник «Української благодійницької мережі» Василь Футерко, «УБМ» вийшла на співпрацю з американським фондом «Maya’s Hope», якому в Запорізькій області вдалося влаштувати біля 20 дітей в сім’ї з такого ж інтернату як Залучанський. Нині записали вже чотири відео-анкети для усиновлення для залучанських вихованців – Іванки, Тані, Євгенії й Олега.

Відео дітей доступні за посиланнями – ЄвгеніяТетянаІваннаОлег. Згодом їх перекладуть на англійську і поширюватимуть також за кордоном. Згодом планують записати ще 22 такі анкети.

«В Україні є черга лише на здорових дітей до чотирьох років, – пояснює Василь Футерко. – А тут за останні 20 років не було жодного усиновлення, бо цим не займалися. Знайти батьків для таких дітей в Україні важко, але, якщо записати якісні відео, є шанс. Особливо для тих, які говорять. Для інших дітей — надія лише на міжнародне усиновлення. Результати, яких досягли діти усиновлені з України завдяки реабілітації в США, вражають».

До прикладу, всиновлений у 2010 році хлопчик, в Штатах став на протези.

Сприяти розвитку програми усиновлення можна переказавши кошти на витрати, пов’язані із зйомкою та поширенням відеоанкет дітей та на оплату праці координатора програми (який працює щоденно).

Зробити пожертву можна в будь-якому банку на території України за наступними реквізитами:
– одержувачБО „Українська благодійницька мережа”;
– ідентифікаційний код (ЄДРПОУ): 36498142;
– банк одержувача: ІФФ ПАТ „ПриватБанк”;
– код банку (МФО) 336677;
– рахунок №26001060399676;
– призначення платежублагодійна допомога на потребу №48-17.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні