Люди

Переваги пересадки волосся за методикою FUE та HFE

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Облисіння, втрата волосся, називається алопецією. Причин виникнення може бути безліч. У чоловіків це надмірне вироблення гормонів, а також вікові зміни. У жінок виною облисіння стають гормони, неправильний спосіб життя та деякі автоімунні захворювання.

Переваги пересадки волосся за методикою FUE та HFE

Як проводиться трансплантація волосся?

Щоб суттєво покращити свою зовнішність, необов’язково використовувати перуку чи накладні шиньйони. Трансплантація або пересадка волосся дозволить насолоджуватися життям. Методика досить проста, але дуже ефективна.

Порядок проведення трансплантації волосся:

  • На початковому етапі проводиться консультація хірурга, щоб з’ясувати, що пацієнт очікує від операції. Залежно від цього обирається кількість фолікулів, які доведеться пересадити. Саме від цього залежить вартість трансплантації.
  • Далі пацієнт повинен пройти медичне обстеження та здати основні аналізи. Це необхідно, щоб уникнути ускладнень у процесі проведення операції чи у період реабілітації.
  • Після цього призначається день, вводиться анестезія, проводиться операція. В даному випадку, за допомогою спеціального обладнання, волосяні фолікули витягуються з донорської області і вживлюються в проблемну зону. Після цього залишається лише чекати, коли цибулини приживуться на новому місці.

Червоні скоринки сходять приблизно через 5 днів після маніпуляції. Через місяць волосяний фолікул відновлюється, починається приплив поживних елементів до цибулини. Саме через місяць починається поступове зростання волосся. Приблизно через рік пацієнт отримує чудові результати.

Переваги пересадки волосся в клініці Аура в Одесі

Одними з найбезпечніших та найефективніших вважаються методи FUE та HFE, які здійснюються з використанням мікроінструменту. Кожен фолікул точково забирається з донорської зони та вживлюється у ділянку з облисінням. Завдяки проведенню одиничного забору фолікулів, не утворюється шрамів, рубців. Одразу після проведення маніпуляції, утворюються невеликі крапки, які схожі на пори. Через кілька днів скоринки відшаровуються, а область з новим волоссям нічим не відрізняється від звичайної.

Основна перевага методу трансплантації у клініці Аура в тому, що приживається близько 90% пересадженого волосся. Після маніпуляції пацієнту не потрібно тривалий період відновлюватися, доглядати проблемну зону. Достатньо двічі на день здійснювати обробку хлоргексидином. Це антисептик, який дозволяє запобігти приєднанню бактеріальної інфекції. Така методика пересадки волосся вважається однією з найефективніших і найрезультативніших у світі. Крім того, вона має мінімум протипоказань.

Промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.