Люди

Переваги лазерної епіляції зони пахв

Google+PinterestLinkedInTumblr

Серед широкого вибору способів позбавлення від волосся в області пахв найбільш популярним і результативним є лазерна епіляція. Методика, що припускає проведення курсу з 8-12 сеансів, дозволяє надовго видалити майже 90% волосся.

Як діє і кому підійде епіляція пахв лазером

Усунення рослинності відбувається за допомогою впливу на цибулини світлових спалахів. Енергія лазерних променів перетворюється в тепло, висока температура призводить до розплавлення фолікула, в результаті чого кровоносні судини, з яких поживні речовини надходять в волосся, запаюються. Без харчування волосяні стрижні відмирають і випадають.

Лазер діє тільки на цибулини, що знаходяться в стадії активного росту. Для позбавлення від всіх волосків потрібно пройти курс. Надалі 1-2 рази на рік проводяться профілактичні сеанси.

У більшості випадків епіляція пахв здійснюється за допомогою діодного лазерного апарату, який підходить тільки для волосяного покриву не світлі темно-русявого. При цьому шкіра повинна бути світлою або злегка смаглявою. На світло-русявих, рудому волоссі, гармати, сивині діодний лазер не ефективний.

Жіноча і чоловіча лазерна епіляція пахв рекомендована з 18 років.

У чому плюси лазерної епіляції пахвовій області

Методика користується популярністю завдяки:

  • Безболісності. Під час процедури людина відчуває тільки легке поколювання на ділянках впливу лазера, особливого дискомфорту немає. При бажанні можна попередньо нанести на шкіру знеболюючий крем.
  • Відсутності побічних ефектів. Після обробки пахв лазером роздратування не виникають, відростають волоски не вростають в шкіру.
  • Тривалого збереження результату. За умови дотримання графіка процедур, проведення профілактичних сеансів, проходження рекомендаціям майстра по постпроцедурному догляду ефект зберігається до 5-10 років.

Видалення волосся під пахвами за допомогою лазерної епіляції обходиться дешевше, ніж постійна покупка для гоління, салонний шугарінг, ваксинг. Крім того, в мережі TK Laser в Івано-Франківську на лазерну епіляцію декількох зон надаються знижки, які діють цілорічно.

При лазерній епіляції пахвових западин потрібно дотримуватися деякі обмеження. Під час курсу відросло волосся видаляють виключно для гоління верстатом, під забороною прийом антибіотиків – фторхінолонів і тетрациклінів. Кілька днів до і після сеансу небажано користуватися спиртовмісними дезодорантами, антиперспірантами. Два тижні перед і після процедури заборонено засмагати під відкритим сонцем або в солярії.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.