Люди

Перевага відпочинку у Хургаді

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Хургада – місто в Єгипті, розташоване на Червоному морі. У минулому це було маленьке рибальське село, яке буквально за якесь десятиліття перетворилося на великий туристичний центр країни. Сьогодні місто на узбережжі одного з найкрасивіших морів відоме у всьому світі, і сезон тут триває цілий рік. Для всіх бажаючих насолодитися сонцем, свіжим бризом і просто добре відпочити пропонуємо замовити в TEZ TOUR тури в Хургаду. Незабутні враження, неймовірні розваги та екзотичний колорит арабської країни гарантовані.

Плюси відпочинку на популярному курорті

Хургада славиться чудовими пляжами, багатою морською флорою та фауною. При цьому місто розташоване неподалік більшості єгипетських визначних пам’яток – легко поєднати розслаблюючий відпочинок з екскурсіями.

До переваг популярного курорту відносять:

 • добре обладнані піщано-галькові пляжі із зручним входом у море;
 • великий вибір активних розваг (дайвінг, серфінг, джип-сафарі);
 • можливість комфортного сімейного відпочинку із дітьми;
 • широкий набір місцевих визначних пам’яток;
 • приваблива вартість путівок.

Туризм країни вважається основним джерелом поповнення бюджету. Тому влада стежить за якістю сервісу в готелях, і це також великий плюс на користь вибору курорту.

Сприятливий клімат сприяє тому, що у Хургаді туристичний сезон триває цілий рік. Тут ніколи не буває холодно, а постійний бриз з моря та низька вологість допомагають легко переносити спеку навіть за високої температури повітря.

Визначні місця курорту

У Хургаді є чим зайнятися цікавим туристам, які крім пляжного відпочинку хочуть познайомитися з цікавими місцями міста. Серед основних визначних пам’яток курорту входять:

 • Мечеть Ель-Міна. Гарна будова з білого мармуру, в яку приїжджають помолитися віруючі мешканці міста та інших населених пунктів. Мінарети досягають у висоту близько 40 м і видно здалеку. Помилуватися можна фасадами зі східними орнаментами та химерним різьбленням. Особливо ефектно мечеть виглядає ввечері завдяки підсвічуванню із зелених вогнів.
 • Комплекс «Тисяча та одна ніч». Це єгипетський Діснейленд, в якому на відвідувачів чекає багато розваг, кафе та ресторани зі смачною кухнею. Східна атмосфера, цікаві програми, включаючи театралізоване шоу та циркову виставу, нудно не буде і дітям, і дорослим.
 • Коптська церква. Чинний християнський храм із жовтого пісковика. Всередині церкви ікони розташовані у дерев’яних шафах, а колони прикрашають плакати з ієрархами. Також є гарне полотно із біблійним сюжетом. Церква визнана історичною пам’яткою міста. Для туристів вхід вільний і не потрібний спеціальний дрес-код.
 • Музей морської біології. На відвідувачів чекає неймовірна колекція тварин, риб та рослин Червоного моря. Є навіть найрідкісніші мешканці підводного світу. Екскурсії проводять професійні вчені. У захоплюючих оповіданнях переплітаються достовірні факти, повір’я та легенди. Тут можна спостерігати за життям яскравого підводного світу дуже близько, адже гості пересуваються коридором, де по обидва боки розташовані величезні акваріуми зі скляними стінами.
 • Парк “Єгипет у мініатюрі”. Буквально вся історія давньої країни розмістилася на трьох квадратних кілометрах. У парку збудовано копії всіх основних пам’яток у масштабі 1:25. Скрізь є короткий опис мініатюри різними мовами.
 • Село бедуїнів. За 30 км від міста розташувалося поселення місцевих кочівників. Тут туристів здивують особлива атмосфера, катання на верблюдах пустелею та традиційна кухня бедуїнів, страви якої більше ніде не спробуєш.

Це далеко не всі можливості провести активний час у Хургаді. Сафарі на джипах по пустелі, дайвінг у бухті з затонулими кораблями, занурення на підводному човні, відвідування міста-примари та багато іншого чекає туристів у прекрасному місті Єгипту. Замовляйте тур у сонячну країну та вирушайте у подорож. Чудовий та цікавий відпочинок на одному з найкращих курортів подарує багато яскравих вражень!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.