Люди

Пальто якого кольору та крою варто придбати у цьому році?

Google+PinterestLinkedInTumblr
Протягом кількох сезонів в моді були просторі дуті куртки оверсайз. Однак це не привід відмовлятися від красивого зимового пальто.

На даний момент мода дозволяє це зробити, та використовує для цього різноманітні фактури та кольори.

Модні тенденції 2021-2022  

Цей сезон дуже сильно відрізняється від попереднього своєю сміливістю і несподіваністю, що доводить сайт https://nashstyle.ua/zhenskie-palto/, який реалізує найсучасніші моделі.

Модні моделі пальто:
  • Зараз можна носити як класичні моделі з коміром, так і незвичайні вироби оригінального крою. Одним з них є пальто кейп, яке схоже на накидку без рукавів. Це унікальна модель, яку в цьому році представили  модні дизайнери.
  • Обов’язково при виборі пальто варто віддавати перевагу сміливим моделям, яскравих кольорів з незвичайними комбінаціями. Цього року комбінують шкіру, хутро, кашемір.
  • Крім того, можна знайти вироби, у яких комбінуються натуральні та штучні матеріали. Унікальна робота дизайнерів, а також гарна якість штучних матеріалів, дозволяють отримати ідеальні вироби, які навіть досвідчені любителі натурального хутра не відрізнять від оригіналу.
  • Варто придивитися до пальто зі штучного хутра. Модель характеризується унікальністю, незвичайним дизайном. Хутро відрізняється високою щільністю і товщиною, тому більшість моделей виготовлені за звичайною прямою викрійкою, або зі спідницею, яка розширена до низу. Ніяких додаткових декоративних елементів хутряні пальто не мають, через складну фактуру тканини.

Який крій та колір пальто популярний у цьому році?

Можна вважати унікальним пальто зі вставками з крокодилячої або зміїної шкіри яскравих відтінків. Зараз більшість людей відмовляється від застосування натурального хутра, та пропагує політику екологічності. Якісний шкірозамінник дозволяє зробити вставки, які ззовні не відрізняються від натуральної шкіри. Такі моделі мають менший термін служби, але і коштують дешево. Такий одяг можна змінювати кожний сезон.

Варто звернути увагу на пальто з довжиною максі, так як багато модних дизайнерів представили їх в цьому сезоні на тижні моди. Їх можна знайти в магазині nashstyle.ua, який пропонує найсучасніший одяг. Це класичні прямі моделі з коміром. Деякі з них прилягають до тіла, але більшість виробів відрізняються вільним кроєм і розміром оверсайз. Це дозволяє в разі похолодання вдягати під пальто об’ємні светри. Зараз практично всі модні будинки пропагують практичність і комфорт. Можливо на дизайнерів вплинула пандемія, коли більшість людей вдягли зручні піжами, м’які пледи та працюють на дому. Тепер більшість дизайнерів хочуть зробити комфортним і верхній одяг, у якому можна тривалий період часу гуляти на вулиці.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.