Люди

Особливості вітамінів для вагітних

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вітаміни для вагітних лікарі рекомендують всім жінкам тоді, коли вони виношують дитину. Існують такі види вітамінних комплексів, які призначають коли ви плануєте вагітність. Вітаміни для майбутніх мам дають можливість жіночому організму отримувати необхідні вітаміни та мінерали, яких їм бракує в цей час. Необхідність в них  значно зростає, так як для правильного розвитку органів і систем майбутнього малюка вітаміни потрібні в обов’язковому порядку. Якісні товари, такі як вітаміни для вагітних пропонує компанія Farmaco на своєму сайті https://www.farmaco.ua/.

Як вагітність впливає на потреба у вітамінах

Користь від вітамінних комплексів в сучасному житті незаперечна. Біологічно добавки у вигляді вітамінів, мінералів і нутрієнтів вкрай необхідні під час активної фази росту організму. Потрібні вітаміни при вагітності відрізняються від складів підтримують комплексів. У період вагітності відбувається повна перебудова організму жінки, спрямована на те, щоб зростаючий малюк отримував всі необхідні речовини для його розвитку. Майбутня матуся повинна отримувати всі мікроелементи і вітаміни в такій кількості, щоб їх було достатньо для неї і для нормального росту малюка. Як правило, корисних сполук, що містяться в продуктах, недостатньо для повноцінного росту і розвитку дитини, тому виникає потреба в додатковому джерелі.

Особливості вітамінів для вагітних

Кращі вітаміни для вагітних жінок обов’язково повинні містити:

  • Вітаміни групи В (В₁₂ і В₆), їх на 30% більше ніж в звичайних комплексах. Вони відповідають за правильне засвоєння поживних речовин, розвиток ендокринної, нервової та серцево-судинної систем. Нестача вітаміну В₆ може стати причиною токсикозу, розладів роботи травного тракту, блювання, погіршення апетиту. В₁₂ сприяє нормалізації проліферації клітин крові плоду;

  • Вітамін Е необхідний для дихання тканин, його недостатність може призвести до м’язових болів і навіть до викидня;

  • Вітамін D₃ покращує засвоюваність і біодоступність фосфору і кальцію. Необхідний для формування кісткової тканини малюка і для збереження від демінералізації кісток матері;

  • Вітамін А запобігає розвитку анемії, сприяє правильному набору малюком ваги, бере участь у розвитку органів зору;

  • Вміст цинку і йоду в 3 рази, Са в 1,5 раз більше, кислоти фолієвої і заліза в 2 рази більше, ніж в звичайних комплексах.

Хороші вітаміни для вагітних містять всі необхідні компоненти для правильного функціонування організму жінки і майбутнього малюка. Кращі виробники випускають різні за кількісним складом вітамінні комплекси, так як на кожному етапі вагітності є свої потреби.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні