Люди

Об’єднання воїнів АТО просить Анушкевичуса безкоштовно харчувати дітей бійців у садочках та школах

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Заступник голови громадської організації “Івано-Франківське обласне об’єднання воїнів АТО” Андрій Долик звернувся до міського голови Віктора Анушкевичуса стосовно ситуації із харчуванням дітей бійців у садочках та школах міста. Зі слів Долика, нині 151 дитина не отримує безкоштовного харчування у дошкільних закладах.

До теми. У Франківську водій маршрутки взяв гроші із ветерана АТО. Учасники об’єднання воїнів вимагатимуть його звільнення

IMG_0849-Edit_новый%20размер[1]

“В дошкільних навчальних закладах Івано-Франківська склалась кричуща ситуація з харчуванням дітей учасників АТО. 151 дитина не отримує безкоштовного харчування. Не менш кричуща ситуація і в школах. Зокрема, учні 1-4 класів отримують тільки сніданки, а багато з них перебувають на групах продовженого дня, що потребує додаткового харчування”, – йдеться у повідомленні.

Зважаючи на це, «Івано-Франківське обласне об’єднання воїнів АТО» просить мера при перегляді бюджету на друге півріччя врахувати потребу в безкоштовному харчуванні дітей учасників АТО в школах та дошкільних навчальних закладах та виділити додаткові кошти на харчування.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.