Люди

Обленерго запрошує школярів Франківська й області на екскурсії підприємством

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» розпочинає цикл тематичних уроків та екскурсій, на яких школярів Івано-Франківська та області навчатимуть електробезпеки.

комп'ютер, школа, діти

Зокрема, енергетики запрошують дітей молодших класів на екскурсію «Маршрут енергетичного супергероя», що пройде на території підприємства. Учасники квесту ознайомляться із застережними знаками, досліджуватимуть природу струму, їх навчатимуть як діяти в екстремальних ситуаціях, зокрема, при виявленні обірваного проводу. Школярам покажуть, як надати допомогу ураженим струмом на прикладі манекена. Окрім цього, діти відвідають центральну диспетчерську та музей електрифікації Прикарпаття. Після екскурсії кожен учасник отримає буклет із завданнями для кращого засвоєння нової інформації та сертифікат «Енергетичного супергероя».

Для старшокласників у ПАТ «Прикарпаттяобленерго» проведуть уроки фізики, на яких діти ознайомляться з природою струму та візьмуть участь у дослідах та інтерактивних демонстраціях. Також для старших дітей енергетики проведуть уроки «Корисне електропостачання». Під час зустрічі дітям роз’яснять, як електроенергія потрапляє у помешкання, чому важливо вчасно сплачувати за спожиту електроенергію, які є сучасні способи оплати, чому інколи у помешканні пропадає світло і як оперативно дізнатися, коли відновлять його постачання, як економно використовувати енергоресурси.

З осені волонтери обленерго традиційно відвідують з інтерактивними уроками з електробезпеки школи міста та області. На таких тематичних уроках школярі молодших класів мають змогу засвоїти правила поведінки поблизу енергетичного обладнання, повторити правила користування електроприладами у побуті.

«Ми багато працюємо в напрямку популяризації дитячої електробезпеки та
удосконалюємо наші уроки та екскурсії для того, щоб дітям було цікаво, – розповідає заступник начальника служби охорони праці Тетяна Данилишин. – Більша частина діток, що відвідує нашу компанію з івано-франківських шкіл, дуже хочеться бачити більше дітей з районів».

Зазначимо, що торік волонтери обленерго провели в школах Івано-Франківська та області 807 уроків з електробезпеки, а у компанії – 15 уроків з фізики та 26 екскурсій. Акція «Літо зустрічай – про безпеку пам’ятай» відбулася в 11 дитячих-оздоровчих таборах.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні