Люди

Обладнання для реабілітації

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Обладнання для реабілітації – це широкий спектр виробів і пристосувань, які необхідні для полегшення повсякденного життя людей з обмеженими можливостями та їх адаптації до реальних умов існування. Як правило, такі люди зазнають труднощів з пересуванням не тільки у вуличних умовах, але і в межах власних осель. Обладнання для реабілітації інвалідів оптом можна купити в спеціальних магазинах таких як https://osd.ua/.

Медичне обладнання для реабілітації: основні види

Всі вироби для медичної реабілітації, з якими ви зможете ознайомитися в нашому каталозі, розробляються з урахуванням фізіологічних особливостей інвалідів, під контролем фахівців в даній області. У їх числі:

  • Ходунки, милиці, палиці.

  • Інвалідні коляски.

  • Санітарно-гігієнічне обладнання.

  • Підйомники для інвалідів.

  • Тренажери.

  • Бандажі.

Ходунки, милиці, палиці допомагають людині при пересуванні і призначені для літніх, ослаблених людей, а також пацієнтів, які потребують відновлення після отриманих травм. Такі пристосування виготовляються зі сплавів алюмінію, тому мають невелику вагу, а додатковий комфорт в експлуатації забезпечується за рахунок складної конструкції. Універсальні вироби дозволяють здійснювати їх регулювання відповідно до антропометричними даними людини.

Інвалідні коляски діляться на два основних види: з ручним приводом і електроприводом. Обидва різновиди виробів можуть оснащуватися різними типами підлокітників, коліс, підніжок. Підлокітники бувають знімні, незнімні і відкидні. Конструкції з цільної рамою оснащуються незнімними підлокітниками, що робить такі вироби надійними і довговічними.

Відкидні і знімні полегшують доступ до крісла коляски, спрощуючи процес посадки і підйому. Підніжки бувають трьох типів: знімною відкидні, знімною-відкидні з ортопедичною подушкою і незнімні. Останні є частиною рами і можуть регулюватися з урахуванням росту людини. Знімне-відкидні полегшують посадку і транспортування коляски в автомобілі.

Санітарно-гігієнічне обладнання призначене для догляду за пацієнтами і відправлення їх природних потреб. У цю категорію виробів входять складні стільці-туалети.

Підйомники для інвалідів є стаціонарні або мобільні пристрої, які використовуються для підвищення мобільності пацієнтів з обмеженими можливостями, наприклад прийняття ванн, підйому по сходах і т.д.

Реабілітаційні тренажери – широкий асортимент пристроїв і пристосувань, призначених для відновлення втрачених рухових функцій. З їх допомогою вдається забезпечити правильну навантаження на певні м’язові групи, тим самим зменшуючи період відновлення після травм і оперативних втручань.

Бандажі – спеціальні пов’язки, які накладаються на певні частини тіла для запобігання їх пошкодження або відновлення після операцій або травм.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.