Люди

Нішева парфумерія

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні ми поговоримо про категорію парфумів, які останнім часом викликають посилену цікавість прекрасної половини людства. Мова піде про нішеву парфумерію. Нумо з’ясуймо, що таке нішева парфумерія та спробуймо розібратись як вибирати такі аромати.

Що таке нішева парфумерія?

Напевно кожному з вас неодноразово доводилось чути фразу «нішева парфумерія». Але не всі розуміють що означає такий вислів. Для того щоб зрозуміти що таке нішева парфумерія потрібно розуміти, що усі парфуми можна умовно поділити на три основні типи. До першого типу відносяться парфуми масмаркету. Для їх виготовлення використовують бюджетну сировину і такі парфуми доступні практично всюди. Вищу позицію на ринку парфумерії займають люксові аромати. Такі парфуми відрізняються особливим складом та продаються виключно у брендових магазинах.

Нішева парфумерія займає особливу позицію серед інших категорій парфумів. Це аромати, які виготовлені виключно з натуральної сировини в дуже обмеженій кількості.

Де можна придбати нішеву парфумерію?

Нішеві аромати дуже рідко можна побачити в місцях масового продажу. Такі парфуми як правило продають у спеціальних магазинах. Придбати нішеві аромати можна на сайті aromateque.com.ua. Якщо ви поціновувач особливих ароматів, рекомендуємо звернути увагу на парфумовану воду byredo bal d’afrique. Парфум можна по праву вважати бестселером бренду, який визнано одним з найбільш успішних нішевих ароматів. Любителям ексклюзивних парфумів також може сподобатися парфумована вода creed aventus, яка підійде як для жінок так і для чоловіків. Парфум можна замовити на сайті компанії «АРОМАТЕКА». Тут представлений великий вибір інших унікальних нішевих парфумів та косметики.

Як правильно вибирати нішеві парфуми?

Як правильно підібрати нішевий аромат і не помилитися? Для цього прямо в магазині протестуйте парфуми. Нанесіть його не лише на зап’ястя так, як зазвичай роблять перед покупкою. Протестуйте аромат так, як ви робите це вдома. Прогуляйтесь з ним. Якщо аромат не заважає та не викликає дискомфорту – це одна з вірних ознак того, що парфуми вам все ж підходять.

Якщо ви звикли тестувати аромат за допомогою нанесення на спеціальну смужку, рекомендовано тестувати не більше п’яти ароматів одночасно. В іншому випадку запахи змішуються та зробити правильний вибір стає набагато складніше.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.