Люди

Не втомлюється допомагати. 80-річний благодійник з Німеччини 16 разів привіз допомогу в Калуш

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Герман Вех з Німеччини приїжджає з гуманітарною допомогою до Калуша вже 28 років. За два роки війни він раз на два місяці відвідує Україну.

Це уже 16 візит Германа з підтримкою для України. Благодійник пожертвував волонтерам з місцевих осередків СУМу і Пласту, допомагав речами і коштами переселенцям та Червоному Хресту, повідомляє Калуська міська рада.

Цього разу я привіз для станції швидкої допомоги червоні футболки та три манекени для медперсоналу, щоб показувати людям як проводити реанімацію жінкам, чоловікам та немовлятам. Частину пожертвував я, частину мій син, а частину – німецько-українське товариство, – каже Герман.

Герман Вех очолює «Українсько-баварське коло друзів», яке діє в невеличкому селищі під Аугсбургом. Спілка об’єднує 35 небайдужих до України людей. Усі вони вже в поважному віці. Однак, не втомлюються збирати допомогу для підтримки нашої країни.

Ми маємо навчально-тренувальний клас, де такі манекени будуть для нас неймовірною допомогою, – каже директор Калуської станції швидкої допомоги Василь Романюк. – На них ми будемо вчитися не лише самі, а й навчати інші категорії населення – водіїв, захисників тероборони, тих, хто працює з людьми і має вміти надавати допомогу.

Герман нещодавно відзначив 80-літній ювілей.  А щоб легшою була дорога з Баварії до Калуша, цього разу приїхав із сином Маркусом.

Читайте: Купи постоли – взуй бійця у берці. Як у Косові чоботар Роман Хромейчук допомагає ЗСУ

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.